Odkryj

Oczyszczacze powietrza Pure A9

Uwolnij dom od smogu i zanieczyszczeń

 

Wdychanie zanieczyszczonego powietrza grozi nam również w naszych domach – nawet najszczelniejsze okna nie chronią przed przedostaniem się alergenów do wnętrza mieszkania, poza tym zanieczyszczenia powstają również w przestrzeniach zamkniętych i nawet przy zachowaniu maksymalnej sterylności nie jesteśmy w stanie całkowicie ich wyeliminować.

Dlatego stworzyliśmy oczyszczacz powierza Pure A9, dzięki któremu powietrze w Twoim domu jest skutecznie oczyszczone z alergenów, roztoczy, kurzu, a także szkodliwych dla zdrowia pyłów PM2.5 i PM10.

Czytaj więcej

Pure A9

Poznaj oczyszczacze powietrza Pure A9, które reagują na powszechnie szkodliwe gazy, dostarczają niezbędnych informacji za pomocą aplikacji Wellbeing oraz przy użyciu kolorowego wyświetlacza pokazują aktualny stan powietrza w Twoim domu.

Ochrona przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami

Czyste powietrze ma kluczowe znaczenie dla zdrowia człowieka. Oczyszczacz powietrza Pure A9 jest wyposażony w system wielostopniowej filtracji. W procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, kurz, pyłki PM 2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy, a wszystko to po to aby zapewnić czystsze i zdrowe powietrze w naszych domach.

Bardzo cicha praca

 

Pure A9 zapewnia najwyższą zdolność oczyszczania przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Minimalny jego poziom wynosi zaledwie 16 dBA, to dlatego urządzenie idealnie sprawdzi się podczas snu, nie przeszkadzając w odpoczynku. W rzeczywistości nawet przy pełnej mocy poziom hałasu wynosi zaledwie 49 dBA co odpowiada mniej więcej poziomowi dźwięku zwykłej rozmowy.

Równomierne oczyszczanie

Zastosowany w oczyszczaczu powietrza Pure A9 system AirSurround wywołując spiralny ruch powietrza dociera do wszystkich miejsc w pomieszczeniu, nawet tych trudno dostępnych, zapewniając skuteczne oczyszczanie.

Unikalny wygląd

Oczyszczacz powietrza Pure A9 to oprócz wysokiej skuteczności działąnia także wyjątkowy, współczesny design pasujący do nowoczesnych mieszkań. Do produkcji oczyszczacza do minimum ograniczono użycie plastiku na korzyść takich tworzyw jak metal, materiał i drewno.

Stały pomiar

Unikalny system PureSense, stale mierzy poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach, reguluje przepływ powietrza dbając o zdrowe środowisko w Twoim domu. Aby jeszcze lepiej można było rozpoznać jakoś powietrza, na panelu w zależności od stopnia zanieczyszczenia pojawi się odpowiedni kolor. Z czego kolor zielony oznacza bardzo dobrą jakość powietrza, a bordowy bardzo złą.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Pure A9 zapewnia stały dostęp do szerokiej gamy informacji. Wartości pomiarowe są inteligentnie przetwarzane i prezentowane użytkownikom. Dzięki aplikacji możemy też zarządzać urządzeniem i sprawdzać jakość powietrza nawet poza domem. Aplikacja może współpracować z kilkoma urządzeniami, dzięki czemu umożliwia kontrolowanie jakości powietrza w całym domu.

Możliwość dostosowania do każdej sytuacji

Każdy dom jest inny. Właśnie dlatego opracowaliśmy zestaw filtrów dostosowanych do konkretnych warunków powietrza w pomieszczeniach i do odpowiednich potrzeb. Czy to jest filtracja nieprzyjemnych zapachów, alergenów czy pyłów PM2.5 i PM10, każdy użytkownik będzie mógł znaleźć odpowiedni filtr dla siebie.

Potwierdzona skuteczność

Oczyszczacz Pure A9 został doceniony przez znane i cenione instytucje. Otrzymał rekomendację Polskej Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP oraz certyfikat Fundacji Europejskiego Centrum Badań Alergii (ECARF).

Doskonała filtracja

Technologia głęokiej filtracji skutecznie wychwytuje 99% bakterii i substancji drażniących znajdujących się w powietrzu, takich jak roztocza i alergeny, umożliwiając oddychaniem czystszym i zdrowszym powietrzem. System Pure A9 rozpoznaje także jak skutecznie działa filtr i kiedy należy go wymienić.

Zobacz produkty

Oczyszczacz powietrza z systemem PureSense, który stale mierzy poziom jakości powietrza w pomieszczeniach oraz na zewnątrz i automatycznie dostosowuje parametry pracy do warunków otoczenia, kolor szary.

Oczyszczacz powietrza z systemem PureSense, który stale mierzy poziom jakości powietrza w pomieszczeniach oraz na zewnątrz i automatycznie dostosowuje parametry pracy do warunków otoczenia, kolor ciemnoszary.

Oczyszczacz powietrza z systemem PureSense, który stale mierzy poziom jakości powietrza w pomieszczeniach oraz na zewnątrz i automatycznie dostosowuje parametry pracy do warunków otoczenia, kolor szary.

Oczyszczacz powietrza z systemem PureSense, który stale mierzy poziom jakości powietrza w pomieszczeniach oraz na zewnątrz i automatycznie dostosowuje parametry pracy do warunków otoczenia, kolor szary.