Poznaj modele objęte rabatami
Poznaj modele objęte rabatami

Urządzenia pralnicze

4,9

4,9 (10 Opinie)

Pralka ładowana od frontu PerfectCare 600 z systemem SensiCare, funkcją AutoDose, opcją SoftPlus, programem Antyalergicznym oraz możliwością sterowania za pomocą smartfona, pojemność 8 kg.

4,8

4,8 (44 Opinie)

Pralka ładowana od góry serii 800 z systemami UltraCare, SteamCare i SensiCare, programem UltraWash i funkcji EcoTimeManager, pojemność 7 kg.

4,6

4,6 (8 Opinie)

Pralka ładowana od góry PerfectCare 700 z systemami SteamCare i SensiCare, programem Antyalergicznym, opcją SoftPlus i funkcją Eco TimeManager, pojemność 7 kg.

Home Comfort

4,8

4,8 (210 Opinie)

Turboszczotka PetPro+ dołączona do odkurzacza, doskonale odkurza meble tapicerowane z włosów, sierci zwierząt domowych i kurzu, a dzięki udoskonalonym rozwiązaniom bardzo łatwo się czyści.

4,5

4,5 (471 Opinie)

Odkurzacz automatyczny Electrolux PUREi9 ma wyjątkową, trójkątną obudowę Trinity Shape™ oraz jest wyposażony w wydłużoną szczotkę boczną i znakomity system nawigacyjny 3D Vision. Dzięki temu, dociera do każdego kąta mieszkania i skuteczniej czyści narożniki oraz krawędzie mebli i ścian. Możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.

4,4

4,4 (51 Opinie)

Electrolux UltraSilencer zapewnia doskonałą wydajność pracy bez zbędnego hałasu. Jego sekretem jest technologia Silent Air Technology™, która optymalizuje ruch powietrza, zapewniając cichą pracę urządzenia.

4,6

4,6 (455 Opinie)

Oczyszczacz powietrza Pure A9 z systemem PureSense, który stale mierzy poziom jakości powietrza w pomieszczeniach oraz na zewnątrz i automatycznie dostosowuje parametry pracy do warunków otoczenia.

Drobne AGD

4,6

4,6 (93 Opinie)

Uniwersalna frytkownica beztłuszczowa Explore 6, która umożliwia przygotowanie pysznych, chrupiących potraw dla całej rodziny, z niewielką ilością lub bez oleju.

4,5

4,5 (22 Opinie)

Żelazko parowe Renew 800 z opatentowanym rozwiązaniem PrecisionCare™, które pomaga wybrać odpowiednie ustawienia, funkcją Outdoor, odporną na zarysowia stopą oraz systemem zmiękczania wody, kolor szary.

4,6

4,6 (29 Opinie)

Robot kuchenny Create 5 o mocy 1200 W, pojemność misy 5l, kolor biały.