Electrolux - brązowy sponsor turnieju
„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

 

Dziewczyny powinny zająć się gotowaniem, a piłka nożna to męski sport?

Mamy XXI wiek, więc czas najwyższy zerwać ze stereotypami.

Electrolux jako szwedzka marka, kwestie związane z równością ma w swoim DNA, dlatego już od 4 lat wspiera największy w Europie turniej piłkarski dla dziewczynek i chłopców.

A to, że pasja kulinarna jest dla wszystkich, niezależnie od płci, wydaje się nam tak oczywiste jak fakt, że najlepsze ciasta wychodzą wprost z piekarników parowych.

Postanowiliśmy jednak sprawdzić, co na temat równości sądzą…dzieciaki biorące udział w turnieju.


Równie dobre

Doskonale wiemy, jak dużą rolę odgrywa zdrowa dieta w życiu każdego sportowca. Z tego powodu w naszych urządzeniach można znaleźć rozwiązania, które ułatwiają i przyspieszają przygotowanie zdrowych posiłków. Piekarniki parowe pozwalają piec potrawy nawet o 20% szybciej, zachowując składniki odżywcze i witaminy zawarte w pożywieniu. W efekcie dania są smaczniejsze i bardziej wartościowe.

W tym roku ze względu na obostrzenia związane z pandemią turniej przybrał nietypową, częściowo wirtualną formę. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać zadania w ramach przygotowanych „Zielonych Wyzwań”, jednym z nich było Electrolux Challenge, które polegało na drużynowym przygotowaniu prawdziwej diety sportowych mistrzów.