Electrolux - brązowy sponsor turnieju
„Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

 

Dziewczyny powinny zająć się gotowaniem, a piłka nożna to męski sport?

Mamy XXI wiek, więc czas najwyższy zerwać ze stereotypami.

Electrolux jako szwedzka marka, kwestie związane z równością ma w swoim DNA, dlatego już od 5 lat wspiera największy w Europie turniej piłkarski dla dziewczynek i chłopców.

A to, że pasja kulinarna jest dla wszystkich, niezależnie od płci, wydaje się nam tak oczywiste jak fakt, że najlepsze ciasta wychodzą wprost z piekarników parowych.

Postanowiliśmy jednak sprawdzić, co na temat równości sądzą…dzieciaki biorące udział w turnieju.


Równie dobre

Rozwój sportowy i zdrowie są ściśle związane z gotowaniem. Warto jednak pamiętać, że gotowanie to nie tylko troska o zdrowie, ale również odpowiedzialność za środowisko, w którym żyjemy. Electrolux, tworząc kolejne urządzenia kuchenne, robi wszystko, aby ograniczyć marnowanie żywności, zgodnie z filozofią less waste. W końcu gotować można i smacznie, i odpowiedzialnie!

W Electrolux wierzymy, że wszystkie dzieciaki są równie dobre, bez względu na płeć. W każdej kuchni jest miejsce dla chłopców i dziewczynek, tak jak na boisku. Właśnie dlatego jesteśmy partnerem turnieju „Z podwórka na stadion”. Teraz wszystkie dzieciaki, które biorą udział w finałach turnieju, mogą również wziąć udział w dodatkowych zawodach o Równie Dobry Puchar Electrolux!