STREFA ELECTROLUX

23 lipca - 17 sierpnia 2021 r.

Plaża Gdańsk Brzeźno

 

Wyjątkowy pokaz mody cyrkularnej

Używane ubrania są pełnoprawnym uczestnikiem mody. Nie tylko ograniczają nasz negatywny wpływ na środowisko, ale pozwalają się także wyróżnić z tłumu.

Zgodnie z tą myślą, razem z projektantem Tomaszem Ossolińskim oraz inicjatywą Ubrania do Oddania organizujemy wyjątkowy pokaz. Do jego stworzenia wykorzystaliśmy używane części garderoby, stare materiały i takie, które powstały w procesie recyklingu.


Strefa Electrolux

Noś się inaczej. Noś dłużej!

Każdego roku wyrzucamy ponad 1 200 000 ton ubrań. Do wyprodukowania nowych wykorzystujemy 93 miliardy m³ wody. Nasza planeta potrzebuje zmiany! Dlatego Electrolux stworzył pralki i suszarki, które wydłużają życie ubrań i pomagają Ci lepiej dbać o naszą planetę. Poznasz je w naszej Strefie.

Zobaczysz tutaj też butik Noś dłużej, który powstał we współpracy z Ubrania do Oddania i dba o to, żeby używana garderoba znalazła nowych właścicieli.

Razem z artystami i influencerami będziesz mieć okazję do kreatywnego zmodyfikowania rzeczy, których nie chcesz już nosić.

Dlaczego moda cyrkularna?

Bo to, jak dbamy o materiały, ma kolosalny wpływ na środowisko!

Wydłużamy życie ubrań piorąc je i susząc w odpowiedni sposób oraz oddając je w ręce nowych właścicieli, kiedy nam już są niepotrzebne. To rzeczy, które mogą jeszcze przysłużyć się człowiekowi i planecie. Wielokrotnie!

Konkurs "Pierz. Susz. Noś przez lato/a"

Przyjdź do strefy Electrolux na plaży w Gdańsku Brzeźnie, wypełnij ankietę i odpowiedz na pytanie:  jak dbasz o środowisko? 
Wygraj jedną z dwóch suszarek Electrolux PerfectCare.

Konkurs trwa od 24 lipca do 17 sierpnia 2021 r.

Regulamin konkursu