STREFA ELECTROLUX

23 lipca - 17 sierpnia 2021 r.

Plaża Gdańsk Brzeźno, wejście 51

 

Noś inaczej z Electrolux

Każdego roku wyrzucamy ponad 1 200 000 ton ubrań. Do wyprodukowania nowych wykorzystujemy 93 miliardy m³ wody. Nasza planeta potrzebuje zmiany! Na plaży w Brzeźnie zaaranżowaliśmy strefę, w której dowiecie się jak dbać o ubrania i dlaczego tak ważne jest ekologiczne podejście do mody.

Butik cyrkularny "Noś dłużej"

We współpracy z Ubrania do Oddania stworzyliśmy unikalny koncept butiku cyrkularnego, w którym możesz uzupełnić swoją garderobę, nie szkodząc planecie. Jest to pierwsza inicjatywa tego typu w Polsce, z czego jesteśmy podwójnie dumni! W butiku zlokalizowanym na plaży znajdziecie ubrania z sieciówek, jak i perełki od projektantów, które zostały uszyte w limitowanych edycjach.


Strefa Electrolux

Dlaczego moda cyrkularna?

Bo to, jak dbamy o materiały, ma kolosalny wpływ na środowisko!

Wydłużamy życie ubrań piorąc je i susząc w odpowiedni sposób oraz oddając je w ręce nowych właścicieli, kiedy nam już są niepotrzebne. To rzeczy, które mogą jeszcze przysłużyć się człowiekowi i planecie. Wielokrotnie!

Punkt customizacji

W strefie zaaranżowaliśmy przestrzeń customizacji, w które bezpłatnie możesz przerobić ubrania i dać im drugie życie. W rozbudzeniu kreatywności pomogą influencerzy oraz artyści młodego pokolenia, którzy poprowadzą weekendowe warsztaty dla wszystkich chętnych.

Najbliższe warsztaty:
7-8 sierpnia VACLAVIC

Pokaz mody cyrkularnej by Tomasz Ossoliński & Electrolux & Ubrania do Oddania

Używane ubrania są pełnoprawnym uczestnikiem mody. Zgodnie z tą myślą, razem z projektantem Tomaszem Ossolińskim oraz inicjatywą Ubrania do Oddania zorganizowaliśmy pokaz mody cyrkulacyjnej. Została ona stworzona z pozostałości materiałów, które projektant zgromadził na przestrzeni kilkunastu lat artystycznej działalności.

Zobaczcie wyjątkowy pokaz mody nad brzegiem morza, w czasie zachodu słońca.

Konkurs "Pierz. Susz. Noś przez lato/a"

Przyjdź do strefy Electrolux na plaży w Gdańsku Brzeźnie, wypełnij ankietę i odpowiedz na pytanie:  jak dbasz o środowisko? 
Wygraj jedną z dwóch suszarek Electrolux PerfectCare.

Konkurs trwa od 24 lipca do 17 sierpnia 2021 r.

Regulamin konkursu