Odkryj

Technologia inwerterowa

Aż 10 lat gwarancji na silnik inwerterowy

Urządzenia Electrolux z silnikiem inwerterowym to pewność najwyższej jakości. Zaprojektowane z myślą o prawdziwej trwałości, pozwolą Ci dbać o ubrania przez długie lata. Do tego silniki inwerterowe są cichsze od tradycyjnych silników i zużywają aż o 50% mniej energii. Silnik objęto 10-letnią gwarancją, dzięki której bez problemu go wymienisz i skorzystasz z usługi serwisowej*. 

*koszt naprawy oraz dojazd

Pierz, susz, noś dłużej z Electrolux PerfectCare

Sprzęty Electrolux wyposażono w profesjonalną technologię inwerterową, która  dzięki precyzyjnej regulacji prędkości obrotów umożliwia wyraźną poprawę wydajności. Tym samym urządzenie może działać sprawnie przez wiele lat. Silniki inwerterowe w pralkach i suszarkach Electrolux objęto 10-letnią gwarancją. Do zgłoszenia ewentualnej reklamacji i naprawienia usterki, wystarczy dowód zakupu urządzenia.

Suszarki z silnikiem inwerterowym

4,8

4,8 (17 Opinie)

Suszarka z systemami CycloneCare, DelicateCare i GentleCare, programem MixCare i technologią 3DSense. Możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji My Electrolux.

4,9

4,9 (238 Opinie)

Suszarka PerfectCare 800 z systemami DelicateCare, GentleCare, SensiCare i SmartSense, które sprawiąją, że ubrania są równomiernie i delikatnie suszone, pojemność 8 kg.

Suszarka PerfectCare 700 z innowacyjnym systemem GentleCare, który umożliwia suszenie ubrań w nawet o połowę niższej temperaturze niż w tradycyjnych urządzeniach, systemami SensiCare i EcoFlow, funkcjami Reverse Plus oraz opóź‪nienia startu, pojemność 8 kg.

4,8

4,8 (6 Opinie)

Suszarka PerfetCare 700 z systemem GentleCare, który umożliwia suszenie odzieży w temperaturze nawet o połowę niższej niż konwencjonalne suszarki, systemem SensiCare, który dostosowuje czas suszenia do poziomu wilgotności oraz funkcjami Reverse Plus i opóżnienia startu, pojemność 8 kg.

Pralki z silnikiem inwerterowym

5

5 (5 Opinie)

Pralka ładowana od frontu PerfectCare 600 z systemem SensiCare, funkcją AutoDose, opcją SoftPlus, programem Antyalergicznym oraz możliwością sterowania za pomocą smartfona, pojemność 8 kg.

5

5 (5 Opinie)

Pralka ładowana od frontu PerfectCare 800, z systemami UltraCare i SensiCare oraz programem UltraWash i funkcja TimeManager.

4,7

4,7 (39 Opinie)

Pralka ładowana od frontu PerfectCare 800 z systemami UltraCare i SensiCare oraz programem UltraWash i funkcją TimeManager.

5

5 (5 Opinie)

Pralka ładowana od frontu PerfectCare 600 z systemem SensiCare, funkcją AutoDose, opcją SoftPlus, programem Antyalergicznym oraz możliwością sterowania za pomocą smartfona, pojemność 8 kg.