Suszarki

To proste!

Dlaczego wybrać suszarkę Electrolux?

 

1.Tylko w suszarkach Electrolux wysuszysz każdy rodzaj tkaniny. Dzięki  systemowi DelicateCare ubrania zachowują swój kształt i gładkość.


2.Dzięki systemowi wytwarzania pary SteamSystem w zaledwie 16 minut usuniesz zagniecenia i niepożądane zapachy z ulubionych ubrań.


3.Certyfikat Woolmark Blue gwarantuje bezpieczne suszenie tkanin wełnianych przeznaczonych do prania ręcznego i suszenia na płasko.


4.Silniki naszych suszarek są objęte 10-letnią gwarancją.


 

Przestrzennie i estetycznie

Zapomnij o porozstawianym po całym mieszkaniu, suszącym się praniu, które nie dość, że wygląda źle, to jeszcze zajmuje miejsce. Odzyskaj przestrzeń i komfort, ciesz się swobodą w swoim własnym domu. 

Bezpieczne dla delikatnych tkanin

Traktuj swoje najdelikatniejsze ubrania z należytą dbałością. Nasza technologia DelicateCare dostosowuje przebieg cyklu suszenia do rodzaju tkaniny, aby zapewnić najlepszą wydajność suszenia i pielęgnację — także wełny i jedwabiu. Technologia ta optymalizuje prędkość i sposób obracania się bębna odpowiednio do właściwości tkaniny. Chroni ona także odzież przed zagnieceniami, ponieważ obroty bębna regularnie zmieniają swój kierunek.

Przywróć świeżość ubraniom, oszczędzaj czas na prasowaniu wykorzystując działanie pary

Tchnij w ulubione ubrania „nowe życie”, korzystając z możliwości systemu wytwarzania pary SteamCare. W ciągu zaledwie 16 minut usunie on z ubrań zagniecenia i niepożądane zapachy, dzięki czemu sprawi, że będą wyglądać jak nowe. To doskonałe rozwiązanie, aby nawet w pośpiechu zadbać o nienaganny wygląd.

Bez obaw o zbiegnięcie się tkanin — jak przy suszeniu na płasko

Certyfikat Woolmark Blue gwarantuje, że suszarka DelicateCare umożliwia bezpieczne suszenie wełnianych rzeczy przeznaczonych tylko do prania ręcznego. Opatentowany program do suszenia wełny odpowiednio dostosowuje obroty bębna, aby chronić ubrania i zapobiec ich zbiegnięciu się — podobnie jak w przypadku suszenia na płasko. Dzięki temu będziesz raz za razem z przyjemnością zakładać swoje ulubione swetry.

Niezwykle delikatna suszarka, która automatycznie dostosowuje prędkość i kierunek rotacji bębna oraz temperaturę do rodzaju tkanin - nawet tych najbardziej delikatnych takich jak jedwab czy wełna.

Specjalny program parowy suszarki DelicateCare Steam umożliwia szybkie odświeżenie i usunięcie zagnieceń z ubrań. Urządzenie pozwala także bezpiecznie suszyć delikatne wełniane i jedwabne tkaniny przeznaczone tylko do prania ręcznego.

Suszarka DelicateCare bezpiecznie i delikatnie suszy wszystkie rzeczy – nawet te najbardziej delikatne, z jedwabiu, wełny i kaszmiru. To daje pewność, że zawsze będą one wyglądać nienagannie.

Regulamin konkursu „To proste”

Pobierz regulamin