.

Jakie wyzwanie rzuci Ani Starmach jej kolejny gość? I co tym razem nabroją razem w kuchni? 

Wszyscy chcemy jeść smacznie i zdrowo, ale nie wszyscy mamy czas na gotowanie w domu albo po prostu brakuje nam do tego smykałki. Ania – prawdziwa pasjonatka pysznej i nieskomplikowanej kuchni pokazuje swoim gościom, jak pokonać lęk przed patelnią i w szybki, prosty sposób przyrządzić… smakowite kąski. W zamian goście Ani wywracają jej uporządkowany świat do góry nogami i dbają o to, by poziom adrenaliny z odcinka na odcinek był coraz wyższy. Odwiedź z nami Electrolux Taste Center i daj się porwać przygodzie!

Ania Starmach

Jest absolwentką paryskiej szkoły kucharskiej Le Cordon Bleu, a swoim doświadczeniem i wiedzą kulinarną dzieli się w telewizyjnych konkursach kulinarnych i swoich książkach kucharskich. Jako ekspertka kulinarna popularyzuje proste gotowanie pełne ciekawych smaków, do którego inspiracje czerpie z kuchni całego świata.

Przepisy Ani Starmach

Odcinek 5

O kuchni wysokich lotów decyduje smak i estetyka dania! Paweł z pomocą Ani, chce wzbić się na wyżyny kulinarne. Choć jest mistrzem w lataniu na motoparalotni, to przyrządzenie nawet prostych potraw zawsze sprawiało mu trudność. Czy i tym razem będzie miał twarde lądowanie?

Odcinek 4

Ania przeżyła już wiele wyzwań dzięki swoim gościom. Nie spodziewa się jednak nietypowej niespodzianki, którą zorganizują jej najlepsze koleżanki. Czy poradzi sobie z gromadką niesfornych dzieciaków, którzy w jej kuchni urządzili plac zabaw? Jak skończy się to spotkanie? Zobaczcie sami. 

Odcinek 3

Strażacy często muszą wykazywać się odwagą. Krystianowi też jej nie brakuje! Chce udowodnić kolegom, że potrafi świetnie gotować dla całej drużyny. Zobaczcie jak Ania przejmuje dowództwo w akcji ratowania Krystiana z kulinarnej opresji.

Odcinek 2

Każdy człowiek morza musi być silny i zahartowany. Piotr, wytrawny żeglarz katamaranu szuka sposobu na gotowanie spełniające jego potrzeby. Ania pomoże mu odkryć, że przyrządzanie posiłków nie jest trudne i daje dużo radości. Ahoj przygodo!

Odcinek 1

Koniecznie zobaczcie jak Ania Starmach zaprasza do Taste Center Justynę – mistrzynię Polski w slalomie na nartach wodnych. Justyna szuka inspiracji, aby jej dzieci jadły więcej zdrowych i smacznych posiłków.  Czy uda jej się zerwać z rutyną w kuchni? Czy w zamian nauczy Anię jeździć na nartach wodnych? 

Zapisz się na newsletter

Chcesz poznać przepisy i tajemnicze składniki szefów kuchni? Zapisz się na newsletter, by na bieżąco otrzymywać porady i podpowiedzi, a także przepisy, które pozwolą Ci znaleźć swój tajemniczy składnik przygotowywanych dań!

Sekret wspaniałego smaku

Masz duże doświadczenie, umiejętności i najlepsze składniki, ale wciąż czujesz, że jeszcze czegoś Ci potrzeba? Pomożemy Ci, by to, co wydaje się niemożliwe, stało się pyszną rzeczywistością.