Skonstruowane przez ekspertów. Reperowane przez ekspertów.

Doskonale wiemy, jak zbudowane jest Twoje urządzenie. Wyszkoliliśmy setki serwisantów w całym kraju. Jeżeli Twoje urządzenie nie działa, poszukaj pomocy poniżej lub zadzwoń, aby umówić wizytę serwisową.

Potrzebujesz pomocy?

Tutaj znajdziesz informacje dotyczące instalacji i konfiguracji produktu, łatwe rozwiązania najpopularnieszych problemów oraz dowiesz się, jak dbać o Twoje urządzenie. Aby rozpocząć, zadaj pytanie lub wyszukaj urządzenie.

Znajdź instrukcję

Znajdź instrukcję swojego urządzenia.

Wyszukaj

Znajdź oryginalne części zamienne

Zamów oryginalne części zamienne, które na pewno będą pasowały do Twojego urządzenia. Uniwersalne części dostarczane przez innych sprzedawców nie są zalecane i mogą spowodować unieważnienie gwarancji.

Wyszukaj w sklepie

Z łatwością umówiłam wizytę serwisową. Pracownik serwisu był naprawdę miły i dowiedziałam się sporo o mojej zmywarce.

Nasze zobowiązanie

Zapewniamy najlepszą możliwą obsługę, codziennie. To nasze zobowiązanie. Wyszkoliśmy inżynierów w całym kraju, zgodnie z najwyższymi standardami. Nasz dział obsługi klienta jest bardzo przyjazny, pomocny i efektywny. Wszystko to sprawia, że jesteśmy ekspertami w doprowadzaniu Twojego urządzenia do pracy. Twoje urządzenie to element Twojego domu i zawsze będziemy się starać, aby nim pozostało.