Napraw swoje urządzenie

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Wyszukaj rozwiązanie w naszej bazie wiedzy

Komunikat

Ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji związanej z wirusem COVID-19, mogą występować opóźnienia w realizacji usług instalacji i naprawy urządzeń. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie.

Pragniemy zwrócić uwagę, że jeżeli przebywają Państwo obecnie na kwarantannie lub w ciągu ostatnich 14 dni mieliście Państwo kontakt z osobami zakażonymi na COVID-19 lub występują u Państwa lub u członków Państwa rodziny objawy przeziębienia lub grypy, wysoka temperatura ciała lub trudności w oddychaniu, uprzejmie prosimy o zaniechanie rezerwacji wizyty serwisowej co najmniej 7 dni od czasu ustąpienia wszystkich objawów, jak również do czasu końca kwarantanny. Jeżeli wizyta serwisowa została już umówiona uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu przełożenia jej terminu.

Osoby zdrowe ze względów bezpieczeństwa prosimy o zachowanie ostrożności oraz o zakładanie maseczki ochronnej podczas wizyty naszego technika w Państwa domu.

Czytaj więcej

Wybierz opcję naprawy

Zamów wizytę serwisową gwarancyjną

Duże AGD np. pralka, suszarka, piekarnik, płyta, zmywarka, chłodziarka.

 

  • Wykwalifikowani serwisanci Electrolux
  • Niezawodny i profesjonalny serwis
  • Oryginalne części zamienne Electrolux
  • Usługa bezpłatna podczas okresu gwarancji

 

Zamów wizytę serwisową pogwarancyjną

Duże AGD np. pralka, suszarka, piekarnik, płyta, zmywarka, chłodziarka.

Awaria urządzenia jest zawsze kłopotliwą sytuacją, dlatego niezależnie czy zdarzyła się w momencie, gdy Twoje urządzenie objęte jest standardową gwarancją czy wymagana jest naprawa pogwarancyjna - zamów wizytę u jednego z naszych autoryzowanych partnerów serwisowych już teraz. Nasi serwisanci w szybki i sprawny sposób naprawią Twoje urządzenie, gwarantując profesjonalną pomoc na terenie całego kraju.

  • Wykwalifikowani serwisanci Electrolux
  • Niezawodny i profesjonalny serwis
  • Oryginalne części zamienne Electrolux

Stały koszt naprawy (SKN)

 

 • Jedna, stała opłata za naprawę bez względu na rodzaj awarii urządzenia
 • Możliwość wykupu usługi SKN nawet dla 10-letnich urządzeń
 • Priorytetowe terminy napraw
 • 3-miesięczna gwarancja na usługę

Masz wątpliwości czy ta usługa jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas! Opłata za połączenie zgodna z taryfą Twojego operatora.

Dowiedz się więcej

Serwisant Electrolux

Stworzone przez ekspertów. Naprawiane przez ekspertów.

Doskonale wiemy, jak zbudowane jest Twoje urządzenie i dlatego najlepiej potrafimy je serwisować. To nasze zobowiązanie. Dysponujemy na terenie całego kraju zespołem specjalistów serwisowych przeszkolonych z dbałością o wyjątkowo wysokie standardy, aby gwarantować profesjonalną obsługę. Twoje urządzenia pomagają Ci w domu, a my zawsze robimy wszystko, aby można było na nich polegać.

Certyfikat Naprawiaj i chroń

Naprawiaj i dbaj z jakością Electrolux

Nasze produkty są niezawodne i wykonane z największą starannością. Chcemy, abyście mogli cieszyć się swoimi urządzeniami przez wiele lat.