Napraw swoje urządzenie

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Informacje o działaniu firmy w czasie pandemii

Jeżeli w ciągu ostatnich 14 dni przebywaliście Państwo w rejonie wybuchu epidemi wirusa Corona COVID-19 lub mieliście kontakt z osobami, które przebywały w takim regionie, lub występują u Państwa lub u członków Państwa rodziny objawy przeziębienia lub grypy, wysoka temperatura ciała lub trudności w oddychaniu, uprzejmie prosimy o zaniechanie rezerwacji wizyty serwisowej co najmniej 7 dni od czasu ustąpienia wszystkim objawów. Dodatkowo, w przypadku powrotu z któregokolwiek z regionów zagrożonego występowaniem wirusa COVID-19 prosimy o zaniechanie umawiania wizyty serwisowej przez co najmniej 14 dni od daty powrotu.

Jeśli wizyta serwisowa została już umówiona uprzejmie prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu przełożenia jej terminu.

Komunikat

Ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji związanej z wirusem COVID-19, mogą występować opóźnienia w realizacji usług instalacji i naprawy urządzeń. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie.

Wybierz opcję naprawy

Zamów wizytę serwisową gwarancyjną

 • Wykwalifikowani serwisanci Electrolux
 • Niezawodny i profesjonalny serwis
 • Oryginalne części zamienne Electrolux
 • Usługa bezpłatna podczas okresu gwarancji

Zamów wizytę serwisową odpłatną

Wiemy jak kłopotliwa może być awaria urządzenia. Zamów wizytę u jednego z naszych autoryzowanych partnerów serwisowych, aby Twój sprzęt został jak najszybciej naprawiony. Nasi serwisanci zapewnią profesjonalną pomoc w całym kraju.

 • Wykwalifikowani serwisanci Electrolux
 • Niezawodny i profesjonalny serwis
 • Oryginalne części zamienne Electrolux

Stały koszt naprawy (SKN)

 

 • Jedna, stała opłata za naprawę bez względu na rodzaj awarii urządzenia
 • Możliwość wykupu usługi SKN nawet dla 10-letnich urządzeń
 • Priorytetowe terminy napraw
 • 3-miesięczna gwarancja na usługę

Szczegółowe informacje na Infolinii Electrolux. Opłata za połączenie zgodna z taryfą Twojego operatora.

Dowiedz się więcej

Serwisant Electrolux

Stworzone przez ekspertów. Naprawiane przez ekspertów.

Doskonale wiemy, jak zbudowane jest Twoje urządzenie i dlatego najlepiej potrafimy je serwisować. To nasze zobowiązanie. Dysponujemy na terenie całego kraju zespołem specjalistów serwisowych przeszkolonych z dbałością o wyjątkowo wysokie standardy, aby gwarantować profesjonalną obsługę. Twoje urządzenia pomagają Ci w domu, a my zawsze robimy wszystko, aby można było na nich polegać.

Certyfikat Naprawiaj i chroń

Naprawiaj i dbaj z jakością Electrolux

Nasze produkty są niezawodne i wykonane z największą starannością. Chcemy, abyście mogli cieszyć się swoimi urządzeniami przez wiele lat.