Konserwacja i czyszczenie brytfanny do pieczenia (E9KLLC0)

Ostatnia aktualizacja 31.08.2022 11:27

Problem

  • Jak czyścić brytfannę do pieczenia (E9KLLC0)?

Rozwiązanie

  • Przed czyszczeniem naczynia (E9KLLC0) odczekaj, aż naczynie ostygnie.
  • Naczynia nadają się do mycia w zmywarce, ale zalecane jest mycie ręczne. Mycie naczyń w zmywarce po jakimś czasie spowoduje zarysowania na powierzchni naczyń. Po każdym użyciu należy umyć ręcznie przy użyciu detergentu do naczyń przeznaczonego do mycia ręcznego. Nie należy stosować agresywnych środków czyszczących na bazie kwasów cytrynowych lub zawierających wybielacze na bazie chloru. Należy używać ciepłej wody z detergentem oraz gąbki lub szmatki do naczyń. Nie używać stalowych lub nylonowych skrobaków, środków do czyszczenia piekarników ani ściernych środków czyszczących, jak również środków czyszczących na bazie kwasu cytrynowego lub wybielacza chlorowego. Wypłukuj od razu w ciepłej wodzie i wytrzyj do sucha szmatką.
  • Zawsze dokładnie wyczyścić naczynie, ponieważ przy następnym użyciu pozostałości przywrą do naczynia, powodując przypalanie żywności.
  • Jeśli w naczyniu znajdują się przypalone pozostałości, możesz w łatwy sposób usunąć je, zalewając naczynie niewielką ilością wody, pozostawiając naczynie do namoczenia oraz lekko podgrzewając naczynie w niskiej temperaturze (woda nie musi się gotować).
  • Przegrzanie naczyń ze stali nierdzewnej może spowodować niebieskie lub brązowe odbarwienia. Nie ma to wpływu na efektywność pracy naczynia i w łatwy sposób można to usunąć za pomocą dobrego detergentu.Brytfannę E9KLLC0 możesz zakupić w naszym sklepie internetowym (tutaj)

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.