Czy w piekarniku z funkcją pary można również gotować metodą sous vide?

Ostatnia aktualizacja 28.06.2023 11:21

Problem

  • Czy w piekarniku z funkcja pary można również gotować metodą sous vide? 
  • Przygotowywanie potraw pakowanych próżniowo w piekarniku parowym

Dotyczy

  • Piekarniki parowe

Rozwiązanie

W naszych piekarnikach z funkcją Sous Vide zapewniamy precyzję, szczególnie jeśli chodzi o utrzymanie niskiej temperatury, na przykład na poziomie 65 stopni. Metoda Sous Vide opiera się na precyzyjnej i stałej kontroli temperatury, która jest kluczowa dla osiągnięcia doskonałych efektów. Nasze piekarniki wyposażone są w czujnik temperatury, który gwarantuje dokładne utrzymanie ustalonej temperatury w komorze piekarnika z dokładnością do 1 stopnia Celsjusza.

W porównaniu do innych piekarników, które oferują ustawienie temperatury co 5 stopni, nasze urządzenia z funkcją Sous Vide zapewniają znacznie wyższą precyzję. Ustawienie temperatury na 65 stopni w innych piekarnikach oznaczałoby średnią temperaturę w przedziale +/- 5 stopni. Natomiast w przypadku Sous Vide, precyzja na poziomie 1 stopnia Celsjusza jest kluczowa dla osiągnięcia idealnych rezultatów podczas gotowania.

Jeśli szukasz najwyższej precyzji i możliwości gotowania Sous Vide, nasze piekarniki z funkcją Sous Vide są idealnym rozwiązaniem, ponieważ gwarantują kontrolę temperatury na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie dostępne są  następujące piekarniki z funkcją Sous Vide:


Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.