Gotowania na parze w piekarnikach serii 700 SteamCrisp

Ostatnia aktualizacja 02.08.2023 13:05

Problem

  • Czy można gotować na parze w piekarniku parowym serii 700?
  • Jak gotować na parze w piekarniku Steam Crisp?

Dotyczy

  • Piekarniki do zabudowy SteamCrisp

Rozwiązanie

Piekarniki serii 700 SteamCrisp pozwalają na gotowanie parowe jedynie w połączeniu z dodatkowymi akcesoriami. Urządzenia z tej serii wyposażone są w szereg funkcji pieczenia wspomaganego parą. SteamCrisp to idealne rozwiązanie do pieczenia mięs, zapiekanek, pieczywa, ciast, a także odgrzewania potraw bez ryzyka wysuszenia. Dodatek pary poprawia smak i konsystencję. Połączenie pary i gorącego powietrza gwarantuje, że potrawy nie wysychają i można je piec w niższej temperaturze. 

Jeśli chcesz gotować na parze w swoim piekarniku serii 700 SteamCrisp, możesz to zrobić przy pomocy dedykowanego naczynia do piekarników parowych. Służy ono do gotowania na parze (100% pary) warzyw, ryb, ryżu, makaronów lub ziemniaków. Z jego pomocą potrawa zachowa oryginalny kolor, idealną konsystencję i smak oraz wszystkie składniki odżywcze. 

Szczegóły dotyczące użytkowania i montażu naczynia znajdziesz w instrukcji obsługi piekarnika, którą również możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. 

Piekarniki serii 700 SteamCrisp to zaawansowane urządzenia, które oferują możliwość gotowania parowego w połączeniu z różnorodnymi funkcjami pieczenia. Te innowacyjne piekarniki wymagają dodatkowych akcesoriów do gotowania parowego, jednak ich zalety są niezwykle wartościowe. Dzięki SteamCrisp, gotowanie mięs, zapiekanek, pieczywa, ciast oraz odgrzewanie potraw stają się prostsze i bardziej satysfakcjonujące. Połączenie pary i gorącego powietrza gwarantuje, że Twoje potrawy nie utracą swojej soczystości i smaku, a jednocześnie możliwe będzie ich pieczenie w niższych temperaturach. To idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników kulinariów, którzy cenią sobie doskonały smak i jakość przygotowywanych dań.Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.