Hob2Hood - działanie i kompatybilność

Ostatnia aktualizacja 31.08.2021 17:20

Problem

  • Czy funkcja Hob2Hood działa z urządzeniami innych marek?
  • Jak działa funkcja Hob2Hood?
  • Czy okap marki Electrolux współpracuje z płytą AEG?

Dotyczy

  • Płyty indukcyjne

Rozwiązanie

Skup się na tym, co naprawdę ważne w kuchni: na przyrządzaniu wspaniałych potraw. Dzięki funkcji Hob2Hood płyta grzejna samoczynnie włącza okap kuchenny i dostosowuje siłę jego wyciągu do intensywności gotowania. Możesz więc gotować i smażyć potrawy bez konieczności poświęcania uwagi na obsługę okapu Funkcja Hob2Hood bezprzewodowo łączy płytę kuchenną z okapem. Rozpocznij gotowanie, a okap automatycznie dostosuje ustawienia, zapewniając najlepszą ekstrakcję na podstawie wyboru mocy na płycie grzejnej. 

Para i niepożądane zapachy znikają równie szybko, jak się pojawiają, a Ty możesz delektować się potrawą w przyjemnie świeżym wnętrzu. Funkcja H2H jest kompatybilna wzajemnie z urządzeniami marki Electrolux i AEG, czyli wybierając model płyty marki Electrolux możesz wybrać również okap z serii dostępnych modeli marki AEG i odwrotnie. Nasze okapy i jak płyty nie są kompatybilne z urządzeniami innych producentów. 

Pamiętaj, że nie wszystkie dostępnej w naszej ofercie modele okapów i płyt posiadają funkcję H2H. W doborze właściwego urządzenia może pomóc Tobie filtr na naszej stronie internetowej widoczny po lewej stronie przy okapach (tutaj) lub płytach (tutaj).