Hob2Hood - działanie i kompatybilność

Ostatnia aktualizacja 22.04.2024 12:54

Problem

  • Czy funkcja Hob2Hood działa z urządzeniami innych marek?
  • Jak działa funkcja Hob2Hood?
  • Czy okap marki Electrolux współpracuje z płytą  marki AEG?

Dotyczy

  • Płyty indukcyjne
  • okapy kuchenne z funkcją Hob2Hood

Rozwiązanie

Skup się na tym, co naprawdę ważne w kuchni: na przyrządzaniu wspaniałych potraw. Dzięki funkcji Hob2Hood płyta grzejna samoczynnie włącza okap kuchenny i dostosowuje siłę jego wyciągu do intensywności gotowania. Możesz więc gotować i smażyć potrawy bez konieczności poświęcania uwagi na obsługę okapu Funkcja Hob2Hood bezprzewodowo łączy płytę kuchenną z okapem. 

Rozpocznij gotowanie, a okap automatycznie dostosuje ustawienia, zapewniając najlepszą ekstrakcję na podstawie wyboru mocy na płycie grzejnej. 

Para i niepożądane zapachy znikają równie szybko, jak się pojawiają, a Ty możesz delektować się potrawą w przyjemnie świeżym wnętrzu.

Funkcja H2H jest kompatybilna wzajemnie z urządzeniami marki Electrolux i AEG, czyli wybierając model płyty marki Electrolux możesz wybrać również okap z serii dostępnych modeli marki AEG i odwrotnie. Nasze okapy i jak płyty nie są kompatybilne z urządzeniami innych producentów. 

Sterowanie okapem i zmiana ustawień funkcji H2H jest możliwa z poziomu płyty indukcyjnej. Dokładne informacje znajdziesz w instrukcji obsługi.

Pamiętaj, że nie wszystkie dostępnej w naszej ofercie modele okapów i płyt posiadają funkcję Hob2Hood. W doborze właściwego urządzenia może pomóc Tobie filtr na naszej stronie internetowej widoczny po lewej stronie przy okapach (tutaj) lub płytach (tutaj).

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.