Jak korzystać z aplikacji Electrolux z piekarnikiem?

Ostatnia aktualizacja 17.05.2024 09:36

Kobieta korzystająca z aplikacji My Electrolux Kitchen z piekarnikiem

Aplikacja My Electrolux Kitchen umożliwia codzienne przygotowywanie smaczniejszych posiłków bez wysiłku. Rozszerzy ona funkcje Twojego inteligentnego piekarnika Electrolux i ułatwi monitorowanie gotowania. Z pomocą aplikacji rozszerzysz repertuar przygotowywanych potraw, a to wszystko dzięki dostarczonym przepisom i wskazówkom dotyczącym ustawień. Ciesz się łatwym gotowaniem dzięki inteligentnemu piekarnikowi.

Jak rozpocząć korzystanie z aplikacji Electrolux?

Czego będziesz potrzebować:

1. Upewnij się, że posiadasz zainstalowaną aplikację My Electrolux Kitchen na swoim smartfonie i jest do niej podłączony piekarnik. Jeśli jeszcze Twój piekarnik nie jest podłączony, zobacz jak to zrobić krok po kroku.

2. Upewnij się, że piekarnik jest podłączony do sieci Wi-Fi

3. Włącz zdalną obsługę piekarnika (zezwól na operacje zdalne). Zdalna obsługa musi być włączona, aby wiele funkcji aplikacji mogło działać – każda funkcja, w której aplikacja kontroluje lub zmienia ustawienia piekarnika. Zdalna obsługa jest tym wskazywana ikoną . W przypadku niektórych piekarników wystarczy, że klikniesz na tę ikonę, aby włączyć operacje zdalne. W innych włączasz ją w MENU przez USTAWIENIA > POŁĄCZENIA lub USTAWIENIA > OPERACJE ZDALNE

Uwaga ze względów bezpieczeństwa obsługa zdalna wyłącza się automatycznie po pewnym czasie i może być konieczne jej ponowne włączenie przed rozpoczęciem gotowania.

Przegląd przydatnych funkcji aplikacji Electrolux

Uwaga: Jest to ogólny przegląd różnych funkcji aplikacji, które mogą być dostępne lub nie, w zależności od posiadanego modelu piekarnika. Funkcje aplikacji mogą się różnić między jej wersjami.

Pierwsze kroki

Zdalny monitoring – umożliwia dostęp do piekarnika na ekranie telefonu podczas gotowania w celu dostosowania ustawień piekarnika i sprawdzania pozostałego czasu pracy.

Kamera (CookView) – pozwala na podgląd postępów gotowania poprzez dostęp do kamery piekarnika. Dowiedz się więcej o CookView

Zdalne sterowanie – jeśli zdalne sterowanie jest włączone, możesz uruchamiać, zatrzymywać lub zmieniać ustawienia piekarnika bezpośrednio z aplikacji. Wystarczy że wybierzesz swój piekarnik w aplikacji, a uzyskasz dostęp do wszystkich elementów sterujących.

Dzięki tej funkcji możesz zarządzić zmianę temperatury w trakcie pieczenia lub włączyć funkcję grillowania, aby zrumienić potrawę na późniejszym etapie, bez konieczności chodzenia do kuchni.

Powiadomienia –bezpośrednio w aplikacji możesz otrzymywać ważne powiadomienia ze swojego inteligentnego piekarnika, np. dotyczące timera, błędów podczas gotowania lub konieczności przeprowadzenia konserwacji. Dodatkowo, jeśli gotujesz na parze i w piekarniku zabraknie wody, otrzymasz powiadomienie w aplikacji.

Po uzyskaniu dostępu do piekarnika w aplikacji możesz zarządzać ustawieniami powiadomień w menu.

Moja książka kucharska – zapisz w aplikacji własne przepisy, w tym program, czas i temperaturę. Ustawienia te możesz również wysłać bezpośrednio do piekarnika, gdy chcesz skorzystać ze swojej receptury. Swoją książkę kucharską znajdziesz w zakładce smaków aplikacji..

Odkrywaj więcej

AssistedCooking – masz potrawę do przyrządzenia, ale nie wiesz, jakich ustawień piekarnika użyć? Funkcja AssistedCooking zapewni Ci idealne ustawienia, wybierając krok po kroku to, co gotujesz i pożądane przez Ciebie efekty końcowe. AssistedCooking znajdziesz w sekcji Smak w aplikacji.   Dowiedz się więcej o gotowaniu wspomaganym.

Sterowanie głosowe – teraz Twój inteligentny piekarnik staje się naprawdę inteligentny. Możesz włączyć sterowanie głosowe, aby zarządzać piekarnikiem tylko za pomocą głosu, dzięki czemu będziesz mieć wolne ręce do wykonywania innych czynności. Zajrzyj do zakładki Partnerzy, aby dowiedzieć się, które systemy obsługujemy i jak możesz z nich korzystać.

Aby uzyskać więcej informacji na temat konkretnego modelu piekarnika, zapoznaj się z instrukcją obsługi. Instrukcję obsługi znajdziesz tutaj .

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Connectivity
Connectivity

Poznaj nasze nowoczesne urządzenia i stwórz bez wysiłku swój inteligentny dom.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.