Jak korzystać z funkcji CamCook® w piekarnikach Electrolux?

Ostatnia aktualizacja 25.04.2023 16:02

Korzystanie z CamCook® na telefonie
Użyj aparatu w swoim telefonie, aby udoskonalić proces pieczenia w piekarniku Electrolux. CamCook® pomoże Ci w pełni wykorzystać funkcje inteligentnego piekarnika, pomagając Ci w znalezieniu właściwego sposobu przyrządzania ulubionych potraw. Piekarnik za każdym razem rozpozna Twoje ulubione potrawy i zaproponuje idealne parametry pieczenia. Funkcję tę znajdziesz w wybranych modelach piekarników.
 

Czym jest CamCook® i dlaczego warto go używać?

Dzięki technologii CamCook® wystarczy, że zrobisz zdjęcie swojego dania za pomocą aparatu w smartfonie, a aplikacja wykorzystując technologię rozpoznawania obrazu za pomocą sztucznej inteligencji zidentyfikuje danie, które chcesz przygotować. Następnie CamCook® zaproponuje najlepsze ustawienia piekarnika dla Twojego dania i prześle te informacje do Twojego inteligentnego piekarnika. Możesz również zapisać wybrane ustawienia piekarnika w aplikacji My Electrolux Kitchen w zakładce My Cookbook, aby uzyskać powtarzalne rezultaty gotowania

Jak korzystać z CamCook®?

Czego będziesz potrzebować:

1. Upewnij się, że masz zainstalowaną aplikację My Electrolux Kitchen na swoim smartfonie i jest ona połączona z Twoim piekarnikiem. Jeżeli Twój piekarnik nie jest jeszcze podłączony, zacznij od podłączenia piekarnika.
2. Upewnij się, że piekarnik jest podłączony do sieci Wi-Fi.
3. Aby wysłać ustawienia do piekarnika, musisz włączyć jego zdalne sterowanie.

Dostęp do funkcji CamCook® w aplikacji:

1. Funkcję CamCook® znajdziesz w My CookBook w zakładce Smak w aplikacji My Electrolux Kitchen– szukaj ikony aparatu.

2. W CamCook® możesz użyć zdjęcia z biblioteki obrazów lub otworzyć aparat smartfona w aplikacji, aby zrobić nowe.

3. CamCook® wykorzysta technologię sztucznej inteligencji, aby rozpoznać Twoje danie i zaproponować idealne ustawienia dla Twojego piekarnika, które możesz następnie wysłać bezpośrednio do swojego inteligentnego piekarnika, aby rozpocząć gotowanie.

Osoba robiąca zdjęcie jedzenia

Porady i wskazówki

  • Istnieją dwa główne sposoby korzystania z funkcji CamCook®. Jedną z nich jest zrobienie zdjęcia potrawy, a CamCook® zaproponuje , na podstawie biblioteki przepisów, w jaki sposób i jakie danie możesz przygotować.
  • Alternatywnie, możesz użyć CamCook®, aby wyszukać swoje ulubione przepisy zapisane w My CookBook, aby uzyskać dostęp do ustawień piekarnika zapisanych dla danego dania i wysłać je bezpośrednio do piekarnika.
  • Możesz dodać własne potrawy i przepisy z preferowanymi ustawieniami piekarnika do My CookBook, robiąc zdjęcie i tworząc własne, wstępnie zdefiniowane ustawienia. Następnym razem, gdy zechcesz przygotować zapisane danie, wystarczy, że zrobisz zdjęcie, a CamCook® prześle zapisane ustawienia do Twojego inteligentnego piekarnika.


Aby uzyskać więcej informacji na temat konkretnego modelu piekarnika, zapoznaj się z instrukcją obsługi. Instrukcję obsługi możesz znaleźć tutaj .

Teraz, gdy wiesz już wszystko o korzystaniu z funkcji CamCook®, możesz dowiedzieć się więcej o tym, jak używać aplikacji My Electrolux Kitchen z inteligentnym piekarnikiem.

Connectivity
Connectivity

Poznaj nasze nowoczesne urządzenia i stwórz bez wysiłku swój inteligentny dom.

Napisz opinię
Napisz opinię

Twoja opinie jest dla nas ważna. Pomóz nam udoskonalić nasze urządzenia.