Jak połączyć aplikację My Electrolux Kitchen z piekarnikiem Electrolux?

Ostatnia aktualizacja 18.10.2023 10:58

Podłączanie telefonu do piekarnika

Poniżej znajdziesz opis połączenia piekarnika Electrolux z aplikacją My Electrolux Kitchen krok po kroku. Aplikacja zapewni Ci inteligentne wsparcie, wskazówki dotyczące gotowania i najlepszych sposobów wykorzystania funkcji piekarnika. Możesz na przykład ustawić i zmienić temperaturę czy uruchomić minutnik bezpośrednio z telefonu. Dzięki aplikacji możesz cieszyć się wygodą kontrolowania procesu gotowania nawet wtedy, gdy jesteś poza kuchnią.

Co będziesz potrzebować?

  • Sieć bezprzewodową z dostępem do Internetu.
  • Urządzenie mobilne podłączone do Twojej sieci bezprzewodowej


Uwaga: Obsługiwane są tylko sieci Wi-Fi działające w paśmie 2,4 GHz. Jeśli masz więcej niż jedną sieć domową, piekarnik i urządzenie mobilne będą musiały być podłączone do tej samej sieci (2,4 GHz).

Jak się połączyć?

Na tabliczce znamionowej Twojego piekarnika może znajdować się kod QR. Tabliczka znamionowa znajduje się na przedniej ramie komory urządzenia. Jeśli znajdziesz tam kod QR, wykonaj czynności opisane w pierwszej sekcji poniżej. Jeśli nie, przewiń w dół i postępuj zgodnie z instrukcjami opcji drugiej, aby połączyć się ręcznie.

Opcja 1: Podłączenie piekarnika za pomocą kodu QR

1. Zeskanuj kod QR, aby pobrać naszą aplikację
Zeskanuj kod QR na tabliczce znamionowej za pomocą czytnika kodów w swoim urządzeniu (tablecie lub smartfonie). Nastąpi przekierowanie do aplikacji My Electrolux Kitchen w sklepie z aplikacjami (w zależności od urządzenia: do Google Play dla urządzeń z systemem Android oraz App Store dla urządzeń z systemem iOS). Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na urządzeniu mobilnym, aby zainstalować aplikację. Po wykonaniu tej czynności utwórz konto i zaloguj się.

2. Włącz piekarnik i jego Wi-Fi
Włącz piekarnik i przejdź do menu, aby otworzyć Ustawienia, a następnie Połączenia, aby włączyć Wi-Fi w samym piekarniku. Zanim Wi-Fi piekarnika zacznie działać, może minąć do 90 sekund.

3. Ponownie zeskanuj kod QR za pomocą skanera aplikacji
Zeskanuj kod QR na tabliczce znamionowej za pomocą skanera w aplikacji My Electrolux Kitchen, aby sparować piekarnik z Twoim urządzeniem mobilnym.

Opcja 2: Ręczne podłączenie piekarnika

1. Pobierz naszą aplikację i zaloguj się
Zainstaluj aplikację My Electrolux Kitchen, utwórz konto i zaloguj się. W aplikacji wybierz opcję Piekarnik.

Pobierz w App StoreWejdź do Google Play

2. Włącz piekarnik i jego Wi-Fi
Włącz piekarnik i przejdź do menu, aby otworzyć Ustawienia, a następnie Połączenia, aby włączyć Wi-Fi w samym piekarniku. Zanim Wi-Fi piekarnika zacznie działać, może minąć do 90 sekund.

3. Połącz telefon z Wi-Fi piekarnika
Za pomocą aplikacji My Electrolux Kitchen połącz swój telefon z piekarnikiem Wi-Fi. Nie zamykaj aplikacji podczas łączenia. Połączenie z produktem może potrwać do jednej minuty. Po podłączeniu wyświetlacz piekarnika poinformuje Cię, że połączenie Wi-Fi jest aktywne.

4. Podłącz piekarnik do domowej sieci Wi-Fi
Aplikacji poprosi o połączenie piekarnika z poświadczeniami domowej sieci Wi-Fi.

- Znajdź swoją domową sieć Wi-Fi i wprowadź hasło
- Poczekaj na połączenie. Może to potrwać do jednej minuty
- Nadaj swojemu piekarnikowi nazwę w aplikacji


Aby uzyskać więcej informacji na temat konkretnego modelu piekarnika, zapoznaj się z instrukcją obsługi. Instrukcję obsługi znajdziesz tutaj.

 Po pomyślnym połączeniu produktu z aplikacją kliknij tutaj, aby
uzyskać więcej informacji na temat korzystania z aplikacji .

Zarejestruj urządzenia
Zarejestruj urządzenia

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.