Sposoby czyszczenia w piekarnikach Electrolux

Ostatnia aktualizacja 14.11.2022 10:34

Problem

  • Jaki wybrać sposób czyszczenia piekarnika?
  • Jakie są różnice w sposobach czyszczenia piekarników Electrolux?

Dotyczy

  • Piekarniki do zabudowy

Rozwiązanie

Czyszczenie katalityczne

Powłoka katalityczna pochłania tłuszcz podczas pieczenia i jest aktywowana przez regularne ogrzewanie do temperatury 250°C. Tłuszcz ulega utlenieniu, a powłoka katalityczna staje się znów czysta.

 

Czyszczenie pyrolityczne

System samooczyszczenia pyrolitycznego to najbardziej zaawansowany sposób czyszczenia piekarnika dostępny na rynku. Wszelkie zanieczyszczenia powstałe podczas pieczenia zostają spalone w bardzo wysokiej temperaturze (ok. 500° C) i zamieniają się w łatwy do usunięcia popiół. Nasza praca ogranicza się do włączenia pyrolizy oraz wymiecenia popiołu z piekarnika. Zaletą czyszczenia pyrolitycznego jest to, że gorące powietrze dociera praktycznie wszędzie i czyszczone są najbardziej niedostępne elementy komory.

.

CzyszczenieParowe Aqua Clean

Czyszczenie piekarnika nie musi być uciążliwe wyręczy Ciebie w tym para. Para wodna rozmiękcza zaschnięte zabrudzenia w komorze piekarnika, co ułatwia ich usunięcie.


Sprawdź inne artykuły, jeśli poszukujesz informacji odnośnie czynności wymaganych oraz uruchomienia programów czyszczenia w swoim piekarniku. Informacje te znajdują się również w instrukcji obsługi piekarnika. 

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.