Jak działa funkcja Bridge w płycie indukcyjnej?

Ostatnia aktualizacja 14.04.2023 13:58

Problem

  • Działanie funkcji Bridge
  • Łączenie pół w opcji Bridge
  • W jaki sposób połączyć pola za pomocą funkcji Bridge w płycie indukcyjnej?

Rozwiązanie

Połącz pola grzejne i uzyskaj więcej miejsca dzięki funkcji Bridge

Funkcja Bridge umożliwia połączenie dwóch pól grzejnych w jedną dużą powierzchnię do gotowania. Dzięki automatycznej synchronizacji temperatury i ustawień czasu jest to idealne rozwiązanie do użycia płyt grillowych typu plancha i naczyń do pieczenia.

Jak korzystać z funkcji Bridge w płytach indukcyjnych?

Funkcja ta łączy dwa pola grzejne po lewej stronie, by działały jak jedno. 

Włączenie funkcji Bridge: Najpierw ustaw moc grzania jednego z pól grzejnych po lewej stronie. Następnie włącz funkcję dotykając dotknij  .

Zmiana poziomu mocy: Aby ustawić lub zmienić poziom mocy grzania, dotknij jednego z czujników sterujących mocą grzania.  

Wyłączenie funkcji Bridge: Aby wyłączyć funkcję dotknij . Pola grzejne będą działać niezależnie

Wskazówki użytkowania funkcji Bridge

Naczynia ustawiaj na środku pola grzejnego. Indukcyjne pola grzejne dostosowuje się automatycznie do wielkości dna naczyń. Możesz stosować duże naczynia, ustawiając je jednocześnie na dwóch polach grzejnych. Naczynie musi zakrywać środki obu pól grzejnych, ale nie może wystawać poza oznaczenie obszaru pola grzejnego. Jeśli naczynie będzie stać między dwoma środkami, funkcja Bridge nie włączy się

Jakie naczynia i akcesoria stosować na płycie indukcyjnej?


Patelnia Infi Wok jest jednym z nielicznych woków, który pozwala wykorzystać energooszczędną technologię indukcyjną do podgrzewania i smażenia. Innowacyjna podstawa umożliwia mieszanie w wygodny sposób smażonych potraw, a ciepło indukcyjne podgrzewa patelnię Wok szybciej niż kuchenka gazowa. Patelnia jest efektywna i funkcjonalnie skonstruowana. Dzięki specjalnej podstawie nie dotyka płyty, więc jej nie rysuje. Posiada możliwość dokładnego kontrolowania silnego źródła ciepła. Doskonale nadaje się do duszenia i gotowania na wolnym ogniu.


Płyta grillowa Infi Grill pozwala przez cały rok cieszyć się smakiem grillowanych potraw. Zamień swoją płytę grzejną w miejsce do grillowania i przez cały rok ciesz się wspaniałym smakiem potraw z płyty grillowej Plancha. Przyrządzaj soczyste steki, aromatyczne warzywa i świeże owoce morza – kiedy tylko zechcesz.  Powłoka zapobiegająca przywieraniu pozwala używać mniej tłuszczu i przyrządzać zdrowsze potrawy o doskonałym smaku. Nieprzywierająca powłoka bardzo ułatwia czyszczenie, co pozwala spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi.


Zestaw Garnków Electrolux to trzyczęściowy zestaw naczyń. Składa się on z patelni (24 cm) oraz dwóch rondli (16 cm, 20 cm). Wszystko, czego potrzebujesz, aby przyrządzać pyszne potrawy. Korzyści Niezależnie od tego, czy używasz płyty indukcyjnej, promiennikowej, czy gazowej, nasze naczynia ze stali nierdzewnej są przystosowane do gotowania na każdej z nich.

Naczynia oraz akcesoria do gotowania znajdziesz w naszym sklepie internetowym

Zarejestruj urządzenia
Zarejestruj urządzenia

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.