Jak działa funkcja FlexiBridge w płycie indukcyjnej?

Ostatnia aktualizacja 14.04.2023 13:55

Problem

  • Działanie funkcji FlexiBridge
  • Łączenie pół w opcji FlexiBridge
  • W jaki sposób połączyć pola za pomocą funkcji FlexiBridge w płycie indukcyjnej?

Rozwiązanie

Funkcja FlexiBridge

Funkcja FlexiBridge sprawia, że gotowanie jest jeszcze łatwiejsze. Trzy układy pól zapewniają większą elastyczność, gdy używasz jednocześnie garnków lub patelni o różnych rozmiarach. Wybierz dwie strefy średniej lub małej wielkości albo jedną bardzo dużą.

Jak korzystać z funkcji FlexiBridge w płytach indukcyjnych?

Obszar po lewej stronie można połączyć w dwa pola grzejne o różnej wielkości lub w jedno duże pole grzejne. Możliwy jest wybór różnych układów 4 sekcji zależnie od rozmiaru używanych naczyń. Wskaźniki pól grzejnych zmieniają się automatycznie, wskazując możliwą kombinację. FlexiBridge Standard to tryb domyślny, który włącza się automatycznie po włączeniu płyty grzejnej. Dwa pola grzejne działają niezależnie od siebie. Dotykając , możesz przełączać tryby FlexiBridge

Tryb standardowy

Tryb ten uruchamia się po włączeniu płyty grzejnej. W tym trybie sekcje są połączone w dwa osobne pola grzejne. Moc grzania można ustawić osobno dla każdego pola.

Prawidłowe ustawienie naczyń

Nieprawidłowe ustawienie naczyń

Tryb Big Bridge

Aby włączyć tryb, dotykaj , aż zaświeci się odpowiedni wskaźnik trybu. W tym trybie trzy tylne sekcje są połączone w jedno pole grzejne. Przednia sekcja nie jest połączona i działa jako osobne pole grzejne. Moc grzania można ustawić osobno dla każdego pola.

Prawidłowe ustawienie naczyń

Nieprawidłowe ustawienie naczyń


Tryb Max Bridge

Aby włączyć tryb, dotykaj , aż zaświeci się odpowiedni wskaźnik trybu. W tym trybie wszystkie sekcje są połączone w jedno pole grzejne.

Prawidłowe ustawienie naczynia


Nieprawidłowe ustawienie naczynia

Jakie naczynia i akcesoria stosować na płycie indukcyjnej?

Patelnia Infi Wok jest jednym z nielicznych woków, który pozwala wykorzystać energooszczędną technologię indukcyjną do podgrzewania i smażenia. Innowacyjna podstawa umożliwia mieszanie w wygodny sposób smażonych potraw, a ciepło indukcyjne podgrzewa patelnię Wok szybciej niż kuchenka gazowa. Patelnia jest efektywna i funkcjonalnie skonstruowana. Dzięki specjalnej podstawie nie dotyka płyty, więc jej nie rysuje. Posiada możliwość dokładnego kontrolowania silnego źródła ciepła. Doskonale nadaje się do duszenia i gotowania na wolnym ogniu.Płyta grillowa Infi Grill pozwala przez cały rok cieszyć się smakiem grillowanych potraw. Zamień swoją płytę grzejną w miejsce do grillowania i przez cały rok ciesz się wspaniałym smakiem potraw z płyty grillowej Plancha. Przyrządzaj soczyste steki, aromatyczne warzywa i świeże owoce morza – kiedy tylko zechcesz.  Powłoka zapobiegająca przywieraniu pozwala używać mniej tłuszczu i przyrządzać zdrowsze potrawy o doskonałym smaku. Nieprzywierająca powłoka bardzo ułatwia czyszczenie, co pozwala spędzać więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi.


Zestaw Garnków Electrolux to trzyczęściowy zestaw naczyń. Składa się on z patelni (24 cm) oraz dwóch rondli (16 cm, 20 cm). Wszystko, czego potrzebujesz, aby przyrządzać pyszne potrawy. Korzyści Niezależnie od tego, czy używasz płyty indukcyjnej, promiennikowej, czy gazowej, nasze naczynia ze stali nierdzewnej są przystosowane do gotowania na każdej z nich.

Naczynia oraz akcesoria do gotowania znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Zarejestruj urządzenia
Zarejestruj urządzenia

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.