Płyta wyświetla błąd E50/E51

Ostatnia aktualizacja 03.07.2023 17:16

Problem

  • Płyta indukcyjna wyświetla błąd E50/E51
  • Błąd E50/E51

Dotyczy

  • Płyta indukcyjna

Rozwiązanie

Jeśli napotkasz problem z urządzeniem, zalecamy wykonanie następujących kroków:

  1. Odłącz urządzenie od zasilania na co najmniej 2 godziny. To pozwoli na zresetowanie systemu i potencjalne rozwiązanie drobnych problemów technicznych.

  2. Po upływie dwóch godzin podłącz urządzenie z powrotem do zasilania i spróbuj je uruchomić. Czasami odłączenie na jakiś czas może pomóc w przywróceniu prawidłowego działania urządzenia.

  3. Jeśli problem nadal występuje, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta. Doradcy techniczni będą mogli udzielić dalszych wskazówek dotyczących rozwiązywania problemu lub zaproponować inne możliwości naprawy.

Ostrzeżenie: W przypadku nieprawidłowego działania urządzenia nie zaleca się dalszego użytkowania do momentu całkowitego wyeliminowania problemu. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego zalecamy odłączenie urządzenia od zasilania i nie podłączanie go ponownie, dopóki nie jesteś pewien, że wszelkie nieprawidłowości zostały usunięte.

Jeśli powyższe wskazówki nie przyniosą oczekiwanych rezultatów, zalecamy skorzystanie z usług profesjonalnego serwisanta. Zamówienie wizyty serwisanta to najlepszy sposób na fachową diagnozę i naprawę problemu z płytą grzejną.

Zamów wizytę serwisową
Zamów wizytę serwisową

W celu zgłoszenia urządzenia do naprawy, przejdź do strony Serwis.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.