Różne rodzaje łączenia pól w płytach indukcyjnych Electrolux

Ostatnia aktualizacja 25.10.2023 07:47

Problem

  • Jak łączyć pola ze sobą w płytach grzejnych?
  • Funkcje łączenia stref grzejnych w płycie indukcyjnej.
  • Różnice pomiędzy Brigde, FlexiBridge, Multi Bridge

Dotyczy

  • Płyty indukcyjne

Rozwiązanie

Funkcja Bridge

Funkcja Bridge umożliwia połączenie dwóch pól grzejnych w jedną dużą powierzchnię do gotowania. Najpierw należy ustawić moc grzania jednego z pól grzejnych po lewej stronie. Dzięki automatycznej synchronizacji temperatury i ustawień czasu jest to idealne rozwiązanie do użycia płyt grillowych typu plancha i naczyń do pieczenia.

Dzięki funkcji Bridge w płycie indukcyjnej możesz połączyć dwa pola grzeje w jedną strefę grzejną. (1 strefa z 2 pól)

Więcej o tej funkcji dowiesz się z artykułu Jak działa funkcja Bridge w płycie indukcyjnej?

Funkcja MultipleBridge

Płyta indukcyjna Bridge umożliwia połączenie dwóch pól grzejnych w jedną dużą powierzchnię do gotowania. Dzięki automatycznej synchronizacji temperatury i ustawień czasu jest to idealne rozwiązanie do użycia płyt grillowych typu plancha i naczyń do pieczenia. 

Dzięki tej funkcji Bridge w płycie indukcyjnej możesz dwa pola grzeje w jedną strefę grzejną. W opcji MultipleBridge możesz mieć dwie (DoubleBridge) lub trzy (TripleBridge) strefy grzejne. 

Funkcja DoubleBridge

Dzięki funkcji DoubleBridge możesz łączyć dwie strefy gotowania w dwóch różnych obszarach płyty. Połączone strefy będą miały doskonale dostosowaną temperaturę i ustawienia czasu.

Dzięki funkcji DoubleBridge w płycie indukcyjnej możesz połączyć po dwa pola grzeje w dwie strefę grzejną. (2 strefy po 2 pola)

Funkcja TripleBridge 


Funkcja TripleBridge daje Ci więcej wolności i elastyczności w kuchni. Teraz możesz korzystać z różnych przyborów kuchennych razem, jak np. z płyty grillowej typu plancha czy naczyń do pieczenia, łącząc dwie strefy gotowania w trzech różnych strefach płyty.

Dzięki funkcji TripleBridge w płycie indukcyjnej możesz połączyć po dwa pola grzeje w dwie strefę grzejną. (3 strefy po 2 pola)

Funkcja FlexiBridge

Funkcja FlexiBridge sprawia, że gotowanie jest jeszcze łatwiejsze. Trzy układy pól zapewniają większą elastyczność, gdy używasz jednocześnie garnków lub patelni o różnych rozmiarach. Wybierz dwie strefy średniej lub małej wielkości albo jedną bardzo dużą.

Dzięki funkcji FlexiBridge w płycie indukcyjnej możesz łączyć cztery pola grzeje w  trzy różne układy pól w strefach grzejnych. (1 strefa z 4 pól, 3 różne konfiguracje)

Więcej o tej funkcji dowiesz się z artykułu Jak działa funkcja FlexiBridge w płycie indukcyjnej?

Zarejestruj urządzenia
Zarejestruj urządzenia

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.