Jak zgłosić reklamację w Electrolux?

Ostatnia aktualizacja 18.01.2024 09:14

Problem

  • Serwis gwarancyjny urządzeń Electrolux.
  • Jak mogę zgłosić reklamację w Electrolux?
  • Naprawa sprzętu Electrolux w ramach gwarancji.
  • Jak zamówić naprawę towaru Electrolux
  • Reklamacja Electrolux.
  • Reklamacja urządzenia Electrolux.
  • Zgłoszenie reklamacji do Electrolux.

Dotyczy

  • Duży sprzęt AGD produkowany przez Electrolux

Rozwiązanie

Jeśli chcesz zgłosić reklamację swojego urządzenie Electrolux, skontaktuj się z nami bezpośrednio pod numerem 22 749 61 00 (koszt zgodny z taryfą operatora). Możesz również zareklamować swoje urządzenie za pośrednictwem maila na adres: infolinia@electrolux.com

Jeśli chcesz skorzystać z pomocy serwisu Electrolux, pamiętaj o przygotowaniu danych urządzenia, tj. numer produktu (numer PNC), numer seryjny oraz datę zakupu (z dowodu zakupu). 

Obsługą zgłoszeń gwarancyjnych dotyczących urządzeń Electrolux zajmuje się dział Obsługi Klienta. Infolinia Electrolux pod numerem 22 749 61 00 (koszt zgodny z taryfą operatora) działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 - 17:00. 

Pamiętaj, że sprawy takie jak niezgodność towaru z umową, uszkodzenie powstałe w transporcie lub braki w wyposażeniu fabrycznym należy kierować bezpośrednio do sprzedawcyJeśli chcesz zgłosić problem dotyczący którejkolwiek z wyżej wymienionych kwestii związanych z zakupem dokonanym bezpośrednio na naszej stronie internetowej www.electrolux.pl, skontaktuj się bezpośrednio z naszym działem Wsparcia Sprzedaży Online.

W przypadku chęci zgłoszenia wady produktów zakupionych bezpośrednio w naszym sklepie internetowym www.shop.electrolux.pl, skorzystaj ze ścieżki opisanej na stronie sklepu.


Warunki gwarancji Electrolux znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Zamów wizytę serwisową
Zamów wizytę serwisową

W celu zgłoszenia urządzenia do naprawy, przejdź do strony Serwis.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.