Odkurzacz automatyczny wyświetla błąd E23

Ostatnia aktualizacja 28.03.2024 12:36

Problem

  • Na wyświetlaczu odkurzacza wyświetla się błąd E23. 
  • Odkurzacz nie rozpoczyna pracy.

Dotyczy

  • Odkurzacze automatyczne

Rozwiązanie

Zamień baterie na nowe. Upewnij się, że wszystkie kable i złącza wewnątrz odkurzacza nie są uszkodzone. Jeśli powyższe kroki nie rozwiązały problemu, skontaktuj się z serwisem specjalistycznym Unitron w Radomiu w celu zarejestrowania zgłoszenia serwisowego.

Adres serwisu:
Unitron
ul. Sobieskiego 1
26-600 Radom
Telefon: 48 345-10-10

Przyczyna błędu E23 w odkurzaczu najczęściej wiąże się z zbyt niskim napięciem baterii lub uszkodzeniem okablowania wewnątrz urządzenia. Błąd ten może pojawić się na wyświetlaczu. W przypadku wyświetlenia błędu E23, zaleca się sprawdzenie i ewentualne wymianę baterii oraz sprawdzenie stanu okablowania. Jeśli problem nie zostanie rozwiązany, zaleca się kontakt z serwisem.

Jeśli Twój odkurzacz pokazuje błąd E21, przyczyną może być uszkodzenie filtra. W takim przypadku, należy przeczyścić lub wymienić filtr. W razie potrzeby skonsultuj się z instrukcją obsługi produktu.

W przypadku innych problemów z odkurzaczem, takich jak błąd E23, możesz również skontaktować się z serwisem w celu naprawy. Przy zgłaszaniu problemu, warto przygotować kod błędu, który się pojawia.

Przyczyna

  • Przyczyną błędu E23, świadczy o zbyt małym napięciu baterii lub uszkodzeniu okablowania wewnątrz odkurzacza.
Zamów wizytę serwisową
Zamów wizytę serwisową

W celu zgłoszenia urządzenia do naprawy, przejdź do strony Serwis.