Do czego służą szczotki?

Ostatnia aktualizacja 11.05.2020 12:34

Czy zdarzyło ci się zastanawiać, do czego służą te wszystkie końcówki dołączone do odkurzacza? Traktuj je jak swoich najlepszych przyjaciół, ponieważ zaprojektowano je z myślą o ułatwieniu sprzątania domu.


Ssawka Electrolux 3-w-1

Niektóre z naszych odkurzaczy są wyposażone tylko w jedną ssawkę. Ale nie obawiaj się – to odpowiednik szwajcarskiego scyzoryka w świecie akcesoriów do odkurzaczy. Łączy ona w sobie trzy akcesoria: szczotkę do usuwania kurzu, ssawkę szczelinową, a także ssawkę do tapicerki. To wszystkie akcesoria, których potrzebujesz, aby utrzymać swój dom w czystości. Tylko do czego ich używać?


Szczotka do kurzu

Zacznijmy od szczotki do usuwania kurzu. To doskonałe rozwiązanie, gdy trzeba dotrzeć odkurzaczem do trudno dostępnych miejsc. Jej miękkie włosie idealnie nadaje się do usuwania kurzu z parapetów okiennych, kloszy lamp, listew przypodłogowych itp. Można jej również użyć do odkurzania listew przypodłogowych i innych przedmiotów, które są podatne na zarysowanie.


Ssawka szczelinowa

Jak można się domyślić na podstawie nazwy, ssawka szczelinowa została zaprojektowana z myślą o odkurzaniu w wąskich przestrzeniach, gdzie nie można dosięgnąć inną końcówką. Jest idealna do odkurzania w rogach, w okolicach grzejników i między poduszkami kanapy.


Ssawka do tapicerki

Ssawka do tapicerki sprawi, że obicia będą wyglądać jak nowe. Dzięki welurowemu paskowi doskonale zbiera ona kurz, zabrudzenia i włosy ze wszystkich tekstylnych powierzchni.

Napisz opinię
Napisz opinię

Twoja opinie jest dla nas ważna. Pomóz nam udoskonalić nasze urządzenia