Posprzątaj po swoim pupilu

Ostatnia aktualizacja 05.04.2020 20:44

Wszyscy kochamy zwierzęta. Nic nie może się równać z przywiązaniem, jakie okazuje najlepszy przyjaciel człowieka. Jedynym minusem jest konieczność sprzątania psiej sierści. Gdy w domu są jasne podłogi i pies intensywnie gubiący sierść, problem jeszcze narasta. Czy są zatem jakieś proste sposoby na sprzątanie zwierzęcej sierści?


Końcówki do odkurzacza do usuwania zwierzęcej sierści

Skuteczność usuwania psiej sierści zależy od użycia właściwych końcówek. Używając standardowej ssawki odkurzacza, nie uzyskasz spodziewanego efektu – zwłaszcza gdy chodzi o kanapy i trudno dostępne miejsca.


1. Mini Turbo

Wydajna obrotowa szczotka, skutecznie zbierająca sierść zwierzęcą i włókna. Zaprojektowana z myślą o trudnych do odkurzania powierzchniach, takich jak stopnie schodów, tapicerowane meble czy fotele samochodowe.


2. Ssawka welurowa

Ssawkę welurową zaprojektowano w celu skutecznego usuwania sierści zwierzęcej ze wszystkich powierzchni tapicerowanych.Sztuczka z chusteczką do suszarki

Twój odkurzacz jest nieporęczny lub nie ma akcesoriów do sprzątania sierści zwierzęcej? W takim przypadku doskonale sprawdzają się chusteczki do suszarki, które pomagają usunąć sierść z dowolnej powierzchni. Być może nie oczyścisz nimi całego domu, ale doraźnie sprawdzą się doskonale. Elektryczność statyczna powoduje, że chusteczki do suszarki przyciągają sierść zwierzęcą. Pozwala to w ciągu kilku sekund oczyścić odzież, krzesło lub blat stołu. Jak w magicznej sztuczce.

Kup Teraz