Chroń odzież wodoodporną

Ostatnia aktualizacja 05.03.2024 12:40

Specjalnie zaprojektowane cykle do pielęgnacji odzieży outdoorowej w pralkach i suszarkach bębnowych Electrolux działają w zsynchronizowany sposób, by przywrócić nieprzemakalne właściwości tkanin. Dzięki temu pranie nie wymaga żadnego wysiłku, a ubrania dłużej spełniają swoją ochronną funkcję.


Jak przywrócić nieprzemakalność odzieży?

Z biegiem czasu właściwości ubrań wodoodpornych ulegną pogorszeniu, można jednak temu zapobiec korzystając z naszego specjalnego programu Outdoor. 


1. Przygotuj ubranie do prania.

W pierwszej kolejności opróżnij kieszenie, zapnij suwak, zamknij wszystkie kieszenie i klapy.2. Wybierz odpowiedni detergent.

Dodaj detergent w płynie do prawej komory (1) i specjalny środek impregnujący do komory na płyn do zmiękczania tkanin (2), aby został pobrany do ostatniego płukania. Unikaj stosowania detergentu w proszku, nie korzystaj ze zwykłego zmiękczacza lub wybielacza.3. Wybierz specjalny program do odzieży Outdoor.

Ustaw pralkę w programie Outdoor. Jeśli Twoja pralka nie posiada takiego programu, upewnij się, że dodałeś dodatkowe płukanie do swojego cyklu.4. Susz w suszarce.

Następnie możesz umieścić kurtkę w suszarce, korzystając z naszego specjalnego programu Outdoor. Połączenie dwóch czynników - odpowiedniej temperatury i czasu - spowoduje przywrócenie nieprzemakalności tkaninyPrzywróć nieprzemakalność tkanin lepiej niż poprzez tradycyjne suszenie na wolnym powietrzu dzięki nowemu i innowacyjnemu systemowi DelicateCare.

Nasz system DelicateCare pozwoli przywrócić nieprzemakalność funkcyjnej odzieży outodoorowej - skuteczniej niż suszenie na wolnym powietrzu. System DelicateCare dostosowuje temperaturę i ruchy bębna, aby chronić specjalne właściwości tkanin poprzez poddanie ich działaniu odpowiedniej ilości ciepła.Napisz opinię
Napisz opinię

Twoja opinie jest dla nas ważna. Pomóz nam udoskonalić nasze urządzenia.