Czas trwania programu Express Care w pralkach

Ostatnia aktualizacja 17.08.2023 14:59

Problem

  • Ile trwa program Express Care w pralce? 
  • Czas trwania Express Care.
  • Jak długo pierze pralka?
  • Cykl prania Express Care - jaki jest czas trwania.

Dotyczy

  • Pralki z funkcja Express Care

Rozwiązanie

Czas trwania programu prania może się różnić w zależności od kilku czynników. Wpływają na niego takie elementy jak waga wsadu, stopień zabrudzenia, wybrana temperatura, prędkość wirowania i inne.

W ustawieniu domyślnym, czas trwania programu wynosi około 90-100 minut. Ten program dedykowany jest do niewielkiego załadunku lekko zabrudzonych rzeczy. Oznacza to, że dla większych ilości prania lub bardziej zabrudzonych ubrań, czas trwania cyklu może być dłuższy.

Ważne jest dostosowanie programu prania do konkretnych potrzeb i warunków pralni. W instrukcji obsługi pralki znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące różnych programów i ich czasów trwania, co pozwoli Ci wybrać odpowiednią opcję dla danego wsadu i rodzaju ubrań.

Pamiętaj, że dostosowanie ustawień do konkretnej sytuacji zapewni skuteczne i efektywne pranie, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego czasu trwania programu.

Listę dostępnych programów w Twojej pralce znajdziesz w instrukcji obsługi swojego urządzenia, którą możesz pobrać na naszej stronie internetowej.


Pamiętaj! 

Aby cieszyć się jak najdłużej  swoją pralką, zadbaj o jej regularną konserwację i czyszczenie. Dzięki detergentom Electrolux czynności się łatwe jak nigdy wcześniej. 

Dobrym wyborem dla Ciebie będzie preparat Clean and Care 3w1który jednocześnie odkarmienia, odtłuszcza i dezynfekuje pralki.Kamień znajdujący się w urządzeniu może pozostawiać ślady na ubraniach. Wysokiej jakości odkamieniacz efektywnie eliminuje osady z kamienia, a odtłuszczacz inne osady z urządzenia, zapewniając idealne efekty prania i zmywania. Środek dezynfekujący zabija bakterie pozostawiając przyjemny zapach

Zalecany jest do użytku co 30 cykli. Należy go stosować regularnie, aby zapewnić sprawne działanie pralki i zmywarki, wydłużyć ich żywotność i  móc cieszyć się z idealnych efektów prania i zmywania za każdym razem. Produkt nie zawiera fosforanów..

Preparat Clean and Care 3w1 znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.