Jak działa funkcja AutoDose?

Ostatnia aktualizacja 11.09.2023 12:41

Problem

  • Jak działa funkcja AutoDose w pralkach?

Dotyczy

  • Pralki z funkcją AutoDose

Rozwiązanie

Pralka z inteligentną funkcją AutoDose to nowoczesne urządzenie AGD, które automatycznie dozuje odpowiednią ilość detergentu i płynu zmiękczającego. Dzięki technologii autodozowania, pralka z czujnikiem dostosowuje ilość środków czystości do załadunku i stopnia zabrudzenia prania. System automatycznego dozowania detergentu wykorzystywany jest w pralkach Electrolux. Pralka po jednorazowym napełnieniu szuflady detergentem w płynie czy płynem do płukania, jest w stanie przeprowadzić nawet do 20 cykli prania. To nie tylko optymalne rozwiązanie dla użytkownika, ale także gwarantuje lepszą pielęgnację tkanin. Twardość wody, rodzaj tkanin, a także stopień zabrudzenia - te wszystkie czynniki są brane pod uwagę, aby zużycie detergentów było jak najbardziej efektywne.

Funkcjonalna szuflada na detergenty pozwala łatwo zmienić sposób ich dozowania – zarówno w płynie, jak i w proszku – z automatycznego na ręczny. Cztery duże przegródki są łatwe w użyciu, napełnianiu i czyszczeniu.

Przegródki:
1. na podstawowy detergent do tkanin kolorowych
2. płyn zmiękczający do tkanin
3. przeznaczone do dozowania ręcznego.

Dodatkowe konfiguracje szuflady opisano w aplikacji.

Ważne!

Jeśli nie chcesz korzystać z automatycznego dozowania detergentów to w pralkach z szufladą AutoDose masz taką możliwość.  

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.