Jak prać kołdrę i puchowe kurtki

Ostatnia aktualizacja 18.01.2023 07:39

Odpowiednio dbając o odzież puchową, sprawisz, że ona zadba o twoje ciepło. Umieszczenie dodatkowo w bębnie suszarki PerfectCare kulek do suszarki zapobiegnie zbijaniu się puchu w rogach kurtki. Dzięki temu pozostanie ona przytulnie miękka i ciepła.


Pierz odzież puchową w niskiej temperaturze

Odzież puchową należy prać w letniej wodzie, wybierając cykl delikatnego prania i ustawiając cykl dodatkowego płukania, aby zostały usunięte wszelkie pozostałości detergentu.


Suszenie puchowych poduszek, kołder i kurtek w suszarce

Aby uzyskać najlepsze suszenie, użyj programu Wełna. Jeśli Twoje urządzenie nie ma takiego programu, wybierz długi cykl z ustawieniem średniej temperatury i użyj specjalnych kulek do suszarki, które sprawią, że ubrania zyskają lekkość, puszystość, przyjemny zapach i zapobiegają zbijania się puchu. Nie wyjmuj ich z suszarki, dopóki Twoje ubrania nie będą w 100% suche.

Chroń powierzchnię materiału kurtki puchowej

Pierz kurtki puchowe oddzielnie, po uprzednim opróżnieniu ich kieszeni, zapięciu rzepów i zasunięciu zamków błyskawicznych, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni materiału.

Technologia 3DSense do dokładnego suszenia

System CycloneCare z technologią 3DSense* zapewnia doskonałą pielęgnację odzieży. Określa on poziom wilgotności w głębi tkanin, wykorzystując czujniki zdolne wykryć wilgoć w praniu na głębokości 5 cm. Podczas gdy tradycyjna suszarka wskazałaby, że kurtka jest już sucha, urządzenie z system 3DSense kontynuuje suszenie do czasu, aż nawet grube, wielowarstwowe ubrania są całkowicie suche – eliminując konieczność dosuszania na wolnym powietrzu. Dzięki temu kurtka zachowa swój atrakcyjny wygląd i będzie zapewniać do 30% lepszą izolację termiczną niż ta wysuszona na wolnym powietrzu. A wszystko dzięki delikatnemu obchodzeniu się z tkaniną.

*W wybranych urządzeniach

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.

Napisz opinię
Napisz opinię

Twoja opinie jest dla nas ważna. Pomóz nam udoskonalić nasze urządzenia.