Opcja Pods® w pralkach z szufladą UniversalDose

Ostatnia aktualizacja 02.08.2023 12:46

Problem

  • Jak włączyć funkcję Pods w pralce?
  • Instrukcja uruchomienia funkcji Pods w pralce z szufladą UniversalDose.

Dotyczy

  • Pralki z szufladą UniversalDose

Rozwiązanie

Korzystanie z opcji Pods® w Twojej pralce jest niezwykle łatwe. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby aktywować tę funkcję:

  1. Naciśnij przycisk Pods®: Aby włączyć lub wyłączyć opcję Pods®, wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na panelu sterowania pralki. Po aktywowaniu opcji, na panelu sterowania zaświeci się wskaźnik, informujący o jej aktywności.

  2. Dawkowanie detergentu Pods®: Przed umieszczeniem kapsułek Pods® w pralce, upewnij się, że zapoznałeś się z zaleceniami producenta detergentu. Dawkowanie i przechowywanie kapsułek są kluczowe dla skutecznego i bezpiecznego prania.

  3. Włóż kapsułki do przegródki Pods®: Pralki z opcją Pods® posiadają specjalną przegródkę w szufladzie na detergenty. Maksymalnie dwie tabletki lub detergenty jednodawkowe powinny zostać umieszczone w tej przegródce. Upewnij się, że kapsułki są właściwie umieszczone, aby uniknąć problemów z podczas cyklu prania.

  4. Opcja aktywna w kolejnych cyklach: Po aktywowaniu opcji Pods®, pozostanie ona aktywna przez wiele kolejnych cykli prania. Nie musisz jej ponownie włączać za każdym razem, gdy rozpoczynasz nowy cykl.

Korzystaj z opcji Pods® w swojej pralce, aby cieszyć się wygodnym i efektywnym praniem. Pamiętaj o przestrzeganiu zaleceń producenta detergentu w celu osiągnięcia najlepszych wyników prania. Opcja Pods® sprawi, że Twoje pranie będzie jeszcze łatwiejsze i bardziej efektywne, zapewniając doskonałe rezultaty w każdym cyklu prania.

Informację o tym do jakich programów możesz włączyć opcję Pods® znajdziesz w tabeli "Zgodności opcji programów". Przykład:


Szczegóły dozowania różnych rodzajów detergentów (proszek/ płyn do prania/ kapsułki) oraz wskazówki dotyczące eksploatacji znajdziesz w instrukcji obsługi swojej pralki, w rozdziale Codzienna Eksploatacja i artykule "Pralka z szufladą UniversalDose"

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.

Napisz opinię
Napisz opinię

Twoja opinie jest dla nas ważna. Pomóz nam udoskonalić nasze urządzenia.