Blokady transportowe w suszarce

Ostatnia aktualizacja 19.06.2023 15:14

Dotyczy

  • Suszarki

Rozwiązanie

Nasze suszarki są wyposażone w specjalne blokady transportowe, które automatycznie ulegają usunięciu podczas pierwszego uruchomienia urządzenia. Blokady transportowe są niezbędne w procesie produkcji i transportu suszarek, aby chronić wrażliwe elementy wewnętrzne. Innowacyjny system zapewnia, że blokady zostaną zrywane bez żadnego dodatkowego wysiłku ze strony użytkownika podczas pierwszego uruchomienia urządzenia. To oznacza, że możesz natychmiast cieszyć się korzyściami z naszej suszarki, nie martwiąc się o konieczność ręcznego usuwania blokad. Dbamy o to, aby nasze suszarki były nie tylko funkcjonalne, ale także łatwe w użyciu, dając naszym klientom doskonałe doświadczenie użytkowania.

  1. Zainstaluj urządzenie zgodnie ze wskazaniami instrukcji obsługi.
  2. Uruchom pierwszy, dowolny cykl suszenia. Sugerujemy użycie trybu Suszenie na czas.
    Kiedy bęben zacznie się obracać słyszalny będzie charakterystyczny dźwięk, trzask. Dochodzi wtedy do zerwania blokad transportowych.
  3. Po zakończonym cyklu wytrzyj wnętrze bębna suszarki za pomocą wilgotnej szmatki, aby usunąć ewentualne pozostałości poprodukcyjne oraz drobiny tworzywa sztucznego, z którego wykonane są blokady.
  4. Uruchom program z wilgotnym praniem. Na początku cyklu suszenia (3-5 min) urządzenie może pracować nieco głośniej. Jest to związane z uruchamianiem sprężarki. Jest to normalne zjawisko.

Jeśli odkręcisz blokady samodzielnie, nie przejmuj się, nie ma to wpływu na poprawne działanie suszarki.

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.