Na panelu pojawia się komunikat o konieczności opróżnienia zbiornika skroplin, pomimo, że suszarka podłączona jest do odpływu.

Ostatnia aktualizacja 28.02.2024 11:19

Problem

  • Suszarka podłączona jest bezpośrednio do odpływu. Na wyświetlaczu nieprzerwanie podświetla się ikona informująca o konieczności opróżnienia zbiornika skroplin
  • Nie można uruchomić programu suszenia

Dotyczy

  • Suszarka

Rozwiązanie

Jeżeli podłączyłeś swoją suszarkę do odpływu za pomocą zestawu odprowadzenia skroplin, może być konieczne dostosowanie ustawień czujnika zapełnienia zbiornika skroplin. W celu uzyskania szczegółowych informacji na ten temat sprawdź instrukcję obsługi suszarki, gdzie znajdziesz dokładne instrukcje dotyczące wyłączenia czujnika zapełnienia zbiornika skroplin. Jeśli nie masz instrukcji obsługi, możesz ją znaleźć na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Aby rozwiązać problem z suszarką, sprawdź również, czy wężyk spustowy oraz odpływ są drożne i nie występują żadne blokady. Upewnij się, że są one prawidłowo podłączone i nie ma żadnych nieszczelności.

Jeśli mimo przeprowadzenia powyższych kroków problem nadal występuje, zachęcamy do skontaktowania się z naszym Biurem Obsługi Klienta Electrolux. Nasz zespół jest gotowy, aby pomóc Ci rozwiązać wszelkie problemy techniczne i udzielić dalszych wskazówek.

Zadbaliśmy o to, abyś miał dostęp do pełnych informacji i wsparcia technicznego, aby cieszyć się płynnym i efektywnym użytkowaniem naszych suszarek.

Przyczyna

  • Włączony jest czujnik zbiornika na skropliny.
Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Zamów wizytę serwisową
Zamów wizytę serwisową

W celu zgłoszenia urządzenia do naprawy, przejdź do strony Serwis.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.