Pęknięta uszczelka drzwi w suszarce

Ostatnia aktualizacja 11.09.2023 11:12

Problem

  • Uszkodzona uszczelka drzwi w suszarce.
  • Uszczelka zamontowane przy drzwiach suszarki pękła.
  • Uszkodzenie uszczelki w suszarce.

Dotyczy

  • Suszarki z pompą ciepła
  • Suszarki bez pompy ciepła

Rozwiązanie

Jeśli zauważyłeś uszkodzenie uszczelki w swojej suszarce, niezwłocznie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu zarejestrowania zgłoszenia serwisowego. Nasz zespół serwisowy składa się z doświadczonych specjalistów, którzy są w stanie szybko i skutecznie ocenić rozmiar problemu oraz zaproponować odpowiednie rozwiązanie.

W zależności od rodzaju uszkodzenia, może być konieczna wymiana uszczelki. Nasz serwis dysponuje szerokim wyborem oryginalnych części zamiennych, w tym uszczelek do drzwi suszarki, dostarczanych przez producenta urządzenia. Przy wymianie uszczelki, nasi technicy dokładnie sprawdzą stan bębna oraz innych elementów wewnętrznych urządzenia, aby upewnić się, że nie dochodzi do dalszych uszkodzeń.

Pamiętaj, że regularne czyszczenie i konserwacja twojego urządzenia AGD jest kluczowe dla jego długotrwałego i bezawaryjnego działania. Dzięki temu będziesz mógł unikać nieprzyjemnych niespodzianek, takich jak peknięcie uszczelki.

Zachęcamy do regularnego sprawdzania temperatury pracy urządzenia, a jeśli zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości, niezwłocznie skontaktuj się z naszym serwisem.

Znajdź instrukcję obsługi
Znajdź instrukcję obsługi

Znajdź rozwiązanie swojego problemu lub pobierz instrukcję obsługi urządzenia.

Zamów wizytę serwisową
Zamów wizytę serwisową

W celu zgłoszenia urządzenia do naprawy, przejdź do strony Serwis.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.