Łatwa konserwacja - z obsługą za pomocą smartfona

Ostatnia aktualizacja 12.01.2023 12:42

Aby uzyskać najlepszą wydajność i najdłuższą żywotność zmywarki, ważne jest, aby regularnie dbać o urządzenie. Electrolux sprawia, że proces ten jest intuicyjny i łatwy.

Korzystając z aplikacji My Electrolux Kitchen za pośrednictwem QuickSelect z Wi-Fi, możesz między innymi kontrolować zużycie energii, otrzymywać ostrzeżenia o konserwacji lub zapisywać ulubione ustawienia. Kiedy jesteś podłączony, optymalna pielęgnacja urządzenia jest na wyciągnięcie ręki.

Pielęgnacja urządzenia

Powiadomienia o konserwacji urządzenia (nie dotyczy czyszczenia ramienia natryskowego lub filtra) otrzymasz za pośrednictwem aplikacji My Electrolux Kitchen. W takim przypadku wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi na opakowaniu środka czyszczącego, jak pokazano na filmie.

Czyszczenie filtra

Regularne czyszczenie filtra w zmywarce jest niezbędnym i łatwym zadaniem, które zajmuje tylko kilka minut. Obejrzyj wideo, aby zobaczyć kilka niezbędnych kroków do zapewnienia płynnej pracy urządzenia.

Czyszczenie ramion spryskujących

Po zdemontowaniu, oba ramiona spryskujące (górne i dolne) urządzenia można łatwo wyczyścić. Jak pokazano na filmie, kilka prostych kroków zapewni optymalny przepływ wody i wydajność.

Czyszczenie gumowej uszczelki

Czyszczenie gumowej uszczelki wokół drzwiczek zmywarki zajmuje tylko chwilę. Obejrzyj film, aby przekonać się, jak użycie zwykłej ściereczki do usuwania zabrudzeń pozwoli utrzymać urządzenie w doskonałym stanie.

Eco Feedback

Funkcja Eco Feedback to świetny sposób na kontrolowanie zużycia wody i energii w Twojej zmywarce. Aplikacja My Electrolux Kitchen umożliwia dostosowanie każdego cyklu zmywania, co pozwala na dokonywanie bardziej efektywnych i zrównoważonych wyborów. Czytelny wyświetlacz na Twoim smartfonie informuje Cię, ile czasu zajmie każde mycie i jest dynamicznie aktualizowany w miarę przesuwania suwaka QuickSelect.

Zdalne monitorowanie i sterowanie

Po połączeniu zmywarki z aplikacją My Electrolux Kitchen masz nieograniczoną kontrolę nad jej funkcjami. Zdalne monitorowanie i sterowanie pozwala na dostosowanie programów, czasu pracy lub wybranie ulubionych ustawień w swoim smartfonie. Wszystkie funkcje są łatwo dostępne dzięki intuicyjnym ikonom i czytelnemu tekstowi.

Powiadomienia i alarmy

Właściwa opieka nad zmywarką zależy od tego, czy wiesz, kiedy może ona wymagać uwagi. Dzięki łączności Wi-Fi i aplikacji My Electrolux Kitchen proces konserwacji nie jest już tajemnicą. Otrzymasz powiadomienia na smartfonie, gdy zbiornik nabłyszczacza lub soli jest pusty, alerty w przypadku nagłych problemów, takich jak wycieki wody. Uzyskanie najlepszej wydajności zmywarki jest teraz znacznie prostsze.

Usługi Electrolux

Podobnie jak w przypadku każdego urządzenia firmy Electrolux, dalsza pomoc lub akcesoria do zmywarki są dostępne za pośrednictwem usług Electrolux.  Za pomocą smartfona i aplikacji My Electrolux Kitchen możesz kupować produkty do pielęgnacji za pośrednictwem sklepu internetowego, rozwiązywać problemy, pobierać instrukcje obsługi lub kontaktować się z nami bezpośrednio.

Części zamienne i akcesoria
Części zamienne i akcesoria

Znajdź oryginalne części zamienne do swojego urządzenia w naszym sklepie internetowym i zamów je prosto do domu.