System GlassCare (SoftSpikes/ SoftGrips/ GlassHolder)

Ostatnia aktualizacja 11.09.2023 13:13

Problem

  • Jak myć kieliszki w zmywarce?
  • Jak bezpiecznie myć delikatne kieliszki w zmywarce?
  • Jak program wybrać do zmywania szkła?

Dotyczy

  • Zmywarki do zabudowy
  • Zmywarki wolnostojące

Rozwiązanie

Zmywarka do zabudowy Electrolux to idealne rozwiązanie dla osób ceniących delikatne szklane naczynia. Wyposażona w innowacyjne uchwyty SoftGrips i kolce SoftSpikes, delikatnie utrzymuje szklanki i kieliszki w odpowiednim położeniu w górnym koszu, chroniąc je przed uszkodzeniami. Dzięki programowi GlassCare 45°, zmywanie odbywa się w niższej temperaturze, co zapobiega szoku termicznemu i chroni delikatne szkło przed pęknięciami. W dolnym koszu, uchwyty GlassHolder zabezpieczają nawet najwyższe szklanki.

System SatelliteClean, działający do trzech razy skuteczniej niż standardowe rozwiązania, dzięki podwójnie obracającemu się ramieniu, stale zmienia kąt spryskiwania wodą, gwarantując doskonałe wyniki mycia. Zmywarka QuickSelect pozwoli Ci bez wysiłku wybrać odpowiedni cykl zmywania - jest to prostsze niż kiedykolwiek dotąd – wystarczy przesunąć palcem po wyświetlaczu.

Funkcja Machine Care dba o czystość i sprawność samej zmywarki, a sygnał dźwiękowy informuje o końcu cyklu. Szklane naczynia pozostaną bezpieczne i błyszczące dzięki zmywarce GlassCare. Więcej miejsca na sztućce i przybory kuchenne zapewniają składane uchwyty na filiżanki i 2 składane półki. Wsporniki SoftSpikes w zmywarce pozwolą Ci zapomnieć o ręcznym zmywaniu kruchych szklanych naczyń. Resztą zajmie się zmywarka.


,