Zmywarka Electrolux Comfort Lift

Ostatnia aktualizacja 22.04.2024 12:01

Problem

  • Jak działają zmywarki z podnoszonym koszem?
  • Jak opuścić kosz Comfort Lift w zmywarce Electrolux?

Dotyczy

  • Zmywarki do zabudowy 60

Rozwiązanie

Unikalne i rewolucyjne na skalę światową rozwiązanie konstrukcyjne, jakim jest zmywarka Electrolux z systemem ComfortLift®, bez wątpienia przyciąga uwagę. To pierwsza na świecie zmywarka do zabudowy o szerokości 60 cm, która posiada innowacyjny mechanizm umożliwiający podniesienie dolnego kosza na wygodną wysokość. Dzięki temu załadunek i rozładunek naczyń staje się niezwykle komfortowy, a co najważniejsze – szybki.

Zmywarka Electrolux z systemem ComfortLift® to prawdziwa rewolucja w dziedzinie ergonomii. Wyróżnia się niezwykle prostą i intuicyjną obsługą, oferując jednocześnie skuteczniejszy od stosowanych w innych zmywarkach mechanizm rozprowadzania wody. Wnętrze urządzenia jest doskonale rozplanowane, co umożliwia wygodne ulokowanie nawet dużych naczyń.

ComfortLift® to pierwszy na świecie system, który dba o użytkownika i o naczynia, umożliwiając podniesienie dolnego kosza w zmywarce na wygodną wysokość. Zmywarki ComfortLift® oferują unikalny mechanizm ułatwiający dostęp do naczyń, dzięki czemu ich załadunek i rozładunek przebiega znacznie szybciej. Płynny i kontrolowany ruch podczas opuszczania kosza gwarantuje pełne bezpieczeństwo naczyń.