Gwarancja Electrolux zapewnia spokój. Gwarantowany.

Twoje urządzenia są ważne. Z gwarancją Electrolux możesz zawsze wezwać przeszkolonego serwisanta, który naprawi zepsute urządzenie.

Standardowa ochrona gwarancyjna

Każde urządzenie jest objęte co najmniej dwuletnią standardową gwarancją.

  • Bezpłatne naprawy realizowane przez naszych specjalistów serwisowych dostępnych lokalnie
  • Brak opłat za części zamienne, robociznę i dojazd
  • Ochrona gwarancyjna przez 2 lata

Warunki gwarancji

Gratulujemy zakupu urządzenia firmy Electrolux. Do każdego urządzenia dołączone są standardowe warunki gwarancji. Warunki te są różne dla urządzeń dużych (kuchenek, piekarników, zmywarek, chłodziarek, chodziarko-zamrażarek, zamrażarek i zamrażarek skrzyniowych, suszarek, płyt do zabudowy, okapów i kuchenek mikrofalowych) i drobnych (odkurzaczy i małego sprzętu kuchennego).

W obu przypadkach zalecamy zarejestrowanie produktu, aby uzyskać stały dostęp do najważniejszych informacji o produktach, instrukcji i in.

Dbamy o środowisko, dbamy o Twoją wygodę.

Teraz do zgłoszenia urządzenia do serwisu nie jest Ci potrzebna karta gwarancyjna – wystarczy dowód zakupu.

Z łatwością umówiłam wizytę serwisową w jednym z punktów serwisowych. Serwisant również był świetny — bardzo kompetentny.

Zarejestruj urządzenie

Poświęć nie więcej niż dwie minuty na rejestrację urządzenia, aby móc:

  • skorzystać z dostępnych promocji
  • uzyskać dostęp do spersonalizowanych treści i funkcji pomocy, gdzie można uzyskać natychmiastową pomoc oraz porady, jak dbać o urządzenie
  • przeglądać akcesoria, które przydadzą się w domu
Zarejestruj urządzenie

Nasze zobowiązanie

Zapewniamy najlepszą możliwą obsługę, codziennie. To nasze zobowiązanie. Wyszkoliśmy inżynierów w całym kraju, zgodnie z najwyższymi standardami. Nasz dział obsługi klienta jest bardzo przyjazny, pomocny i efektywny. Wszystko to sprawia, że jesteśmy ekspertami w przywracaniu Twojego urządzenia do pracy. Twoje urządzenie to element Twojego domu i zawsze będziemy się starać, aby nim pozostało.