Odkryj

Zmywarki

1
Lepsze spryskiwanie wodą

Satelitarne ramię spryskujące pozwala dotrzeć wodzie do wszystkich zakątków zmywarki. Dzięki temu mycie i płukanie naczyń jest bardziej skuteczne.

2
Ochrona kieliszków

Nie ma już potrzeby ręcznego mycia kieliszków do wina. Przyspiesz zmywanie po kolacji i zaufaj naszej zmywarce, wyposażonej w miękkie, bezpieczne wsporniki SoftGrips.

3
Delikatna dla wszystkich naczyń

Delikatnie i cicho działający system SoftClose wykorzystuje specjalne amortyzatory, dzięki którym kosze delikatnie wsuwają się na swoje miejsce.

Uchwyty SoftGrips i wsporniki SoftSpikes bezpiecznie przytrzymujące kieliszek

Specjalne traktowanie szklanych naczyń

Z myślą o wyjątkowo cennych szklanych naczyniach, które wymagają nieco więcej troski, zaprojektowaliśmy wsporniki SoftSpikes® i uchwyty SoftGrips, które delikatnie przytrzymują je w koszu zmywarki. Jednocześnie specjalny cykl GlassCare 45° zapewnia ich zmywanie w niższej temperaturze. Następnie są one płukane w temperaturze 60° i delikatnie schładzane. Chroni to nawet najdelikatniejsze szkło przed pęknięciami i zarysowaniami.

Naturalny sposób na suszenie

Teraz możesz mieć pewność, że gdy będziesz wyjmować naczynia ze zmywarki, będą one zupełnie suche. Nowa funkcja AirDry sprawia, że w ostatniej fazie cyklu urządzenie samoczynnie otwiera drzwi na szerokość 10 cm. To naturalny sposób na idealne wysuszenie naczyń przy jednoczesnym obniżeniu zużycia energii.

Zapomnij o ręcznym myciu kieliszków

Teraz z łatwością umyjesz nawet najdelikatniejsze kieliszki w koszu GlassBasket, który został wyróżniony nagrodą iF Design Award. Zaoszczędź czas i ciesz się doskonałymi efektami zmywania, korzystając z możliwości łatwego i bezpiecznego umieszczenia w zmywarce do 8 kieliszków. Historia nagrody iF w dziedzinie wzornictwa, którą przyznaje międzynarodowe jury składające się z ponad 50 znanych ekspertów, sięga 1954 r.

5
(4)

ComfortLift to pierwsze tego typu rozwiązanie, które ułatwia dostęp do naczyń. Unikalny mechanizm umożliwia delikatne podniesienie dolnego kosza, aby wygodnie załadować i rozładować naczynia.

4,5
(12)

ComfortLift to pierwsze tego typu rozwiązanie, które ułatwia dostęp do naczyń. Unikalny mechanizm umożliwia delikatne podniesienie dolnego kosza, aby wygodnie załadować i rozładować naczynia.

5
(3)

Dzieki systemowi RealLife z 5 poziomami natrysku, możesz efektywnie zmywać naczynia o różnych, nawet nietypowych kształtach.

Więcej zalet zmywarek Electrolux

Wypełniona naczyniami zmywarka RealLife® w celu zademonstrowania jej pojemności

Zmywaj jednorazowo więcej naczyń

Oferując o 25% większą pojemność niż przeciętna zmywarka, zmywarka RealLife® może pomieścić nawet najbardziej nietypowe naczynia. Ciesz się więc prawdziwą swobodą gotowania i podawania potraw, używając naczyń, które pozwolą Ci wyrazić kulinarną kreatywność — ze świadomością, że wszystkie zmieszczą się później w zmywarce RealLife®.

Zmywarka RealLife Electrolux i logo iF Design Award

Najwyższej klasy wzornictwo

Zmywarki do pełnej zabudowy RealLife® łączą w sobie nagradzane wzornictwo z najnowocześniejszą technologią. Wykonywany niemal bezgłośnie cykl zmywania i delikatna ochrona szkła zostały docenione prestiżową nagrodą iF w dziedzinie wzornictwa.

Wystarczy rzut oka

Możesz zawsze wiedzieć, ile jeszcze potrwa zmywanie naczyń. Wyświetlacz TimeBeam® informuje o stanie urządzenia i pozostałym czasie zmywania, kierując wiązkę światła na podłogę. W ten sposób pozwala łatwiej planować codzienne czynności.