Innit i Asystent Google

Jak przygotować idealny posiłek

Przygotowanie idealnego posiłku to spore wyzwanie. Urządzenia Electrolux współpracują z aplikacją Innit, aby ułatwić i usprawnić przygotowanie każdej potrawy: poczynając od przepisów opartych na preferencjach użytkownika, a kończąc na automatycznym wyborze ustawień piekarnika i szczegółowych wskazówkach. Aplikacja Innit działa w dynamiczny sposób. Chcesz wykorzystać filety z kurczaka, zanim się zepsują? Funkcja zmiany składników pozwoli ci wyeliminować brakujący składnik, aby dopasować przepis do tego, co aktualnie masz w lodówce. Dzięki temu ograniczysz marnowanie żywności i będziesz częściej cieszyć się smakami, które tak lubisz.

Pobierz aplikację Innit

„Co dziś na obiad?” Lepiej nie pytać!

Praca. Rodzina. Szkoła. To tylko niektóre z rzeczy pochłaniających cenny czas. Trudno więc o bardziej frustrujące pytanie niż: „Co dziś na obiad?”. Wystarczy jednak połączyć piekarnik z aplikacją Innit, aby już nie zaprzątać sobie tym głowy. Wszystko dzięki temu, że aplikacja dobiera przepisy dostosowane do twoich preferencji i posiadanego przez ciebie piekarnika. Uwzględnia alergie, a także upodobania kulinarne i styl życia.

Przepisy dostosowane do twojego stylu życia

W internecie wręcz roi się od przepisów. Jak znaleźć te, które będą uwzględniać nasze alergie i osobiste preferencje? Odpowiedź jest prosta: w naszej aplikacji Innit. Innit wie, jakie składniki uwzględniać, a jakich unikać, i dobierze przepisy idealnie dostosowane do twoich preferencji i stylu życia.

Teraz łatwiej przyrządzisz pyszny obiad

Dzięki aplikacji Innit przyrządzenie smacznych posiłków jest dużo prostsze. Wystarczy, że połączysz i zsynchronizujesz piekarnik z aplikacją. Gdy wybierzesz przepis, Innit automatycznie prześle do niego odpowiednie ustawienia. Następnie będziesz otrzymywać powiadomienia o postępach w pieczeniu, aby nie musieć ciągle zerkać na piekarnik. Chcesz przygotować dodatki do głównego dania? Nic prostszego. Aplikacja Innit pomoże ci tak zaplanować czas, aby wszystkie dania trafiły jednocześnie gorące na stół.

 • 1

  Nawiąż połączenie z urządzeniem

 • 2

  Wybierz przepis

 • 3

  Rozpocznij pieczenie

Koniec ze zgadywaniem podczas pieczenia

Pieczenie często wiąże się z niepewnością. Czy zalecany czas pieczenia i wybrany program zapewnią pożądany efekt? Zarejestruj swój piekarnik w aplikacji Innit, aby zawsze wiedzieć, który program jest odpowiedni do danej potrawy. Aplikacja określa odpowiednie ustawienia dla każdego przepisu, pozwalając bez obaw przyrządzać pyszne potrawy.

Najważniejsze jest wyczucie czasu

Przyrządzanie smacznych posiłków. Tak – wiele zależy od pasji i od starannego przygotowania. Ale ważne jest także wyczucie czasu. Dzięki wskazówkom z aplikacji Innit każda twoja potrawa będzie gotowa w odpowiednim czasie, aby móc podać ją gorącą. Za każdym razem.

Mniej marnotrawstwa, więcej ulubionych smaków

Czy zdarzyło ci się wrócić z zakupów i stwierdzić, że wciąż brakuje jednego składnika? Czy masz w lodówce produkty, które chcesz wykorzystać, ale nie możesz znaleźć odpowiedniego przepisu? Aplikacja Innit pozwoli znaleźć tysiące przepisów i dostosować listę składników. Chcesz wykorzystać filety z kurczaka, zanim się zepsują? Nic prostszego. Innit dopasuje przepisy do tego, co masz w lodówce. Dzięki temu ograniczysz marnowanie żywności.

potrawa na talerzu

Przepisy przyszłości

Zostań lepszym kucharzem dzięki naszym łatwym przepisom, które pozwolą ci najlepiej wykorzystać składniki. Ekscytujące smaki i proste instrukcje, czyli krótko mówiąc: mniej problemów, więcej przyjemności z dobrego jedzenia. Pozwól się zainspirować, rozbudź swoją kreatywność i zacznij gotować.

Pobierz aplikację Innit

Asystent Google

Steruj piekarnikiem za pomocą głosu


mężczyzna korzystający z aplikacji google home

Pobierz aplikację Google Home

Połącz piekarnik SteamPro z Google Home

 • Skonfiguruj urządzenie Google Home

  Upewnij się, że twoje urządzenie Google Home jest połączone i działa. W przeciwnym razie postępuj zgodnie z instrukcjami dołączonymi do urządzenia. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.google.com/home

 • Nawiąż połączenie z piekarnikiem

  Upewnij się, że piekarnik jest połączony z aplikacją My Electrolux Kitchen. W przeciwnym razie pobierz aplikację i postępuj zgodnie ze wskazówkami. Połącz piekarnik i urządzenie Google Home z tą samą siecią Wi-Fi.

 • Uruchom aplikację Google Home

  A. Dodaj (na ekranie głównym)
  B. Skonfiguruj urządzenie 
  C. Współpracuje z Google (Czy dokonano już wcześniejszej konfiguracji?)

 • Połącz ze swoim kontem

  Wybierz Electrolux na liście i zaloguj się do swojego konta Electrolux (konto aplikacji My Electrolux Kitchen).

Zdalne sterowanie piekarnikiem SteamPro

Po uruchomieniu piekarnika można nim sterować za pomocą asystenta Google Home. Aby móc uruchamiać piekarnik za pomocą asystenta Google Home, należy włączyć w piekarniku funkcję zdalnego sterowania.

Włączanie funkcji zdalnego sterowania

Naciśnij symbol Wi-Fi na panelu sterowania, aby włączyć funkcję zdalnego sterowania.

* W celu zapewnienia bezpieczeństwa i zachowania zgodności z przepisami UE

Kontroluj intuicyjnie swoim głosem, aby cieszyć sie smakiem

Na przykład: „OK, Google, uruchom piekarnik”, a następnie „OK, Google, ustaw temperaturę 200 stopni”

Ale nie: „OK, Google, uruchom piekarnik i ustaw temperaturę 200 stopni”

Pobierz aplikację Google Home

Pieczenie bez angażowania rąk dzięki aplikacjom Innit i Asystent Google

Połącz piekarnik z telefonem i przyrządzaj w domu świetne potrawy. Korzystaj z przepisów dostosowanych do twoich preferencji lub składników, które masz w domu, i pozwól, aby aplikacja Innit pomogła ci w całym procesie gotowania. Jednocześnie możesz korzystać z Asystenta Google, aby sterować piekarnikiem za pomocą poleceń głosowych i wykonywać inne czynności, zachowując pełną kontrolę nad pieczeniem.

Dowiedz się więcej

For better living. Designed in Sweden.