Odkryj

Kolekcja Masterpiece

PROSTE WZORNICTWO

Najwyższej jakości materiały w połączeniu z eleganckim wzornictwem i łatwością czyszczenia to przepis na stylowe i funkcjonalne akcesoria kuchenne

Proste wzornictwo panelu sterowania robota kuchennego

Odkryj blender Masterpiece Collection™

Blender z kolekcji Masterpiece Collection™ powstał z inspiracji pracą najlepszych na świecie szefów kuchni. Jest wyposażony w pomysłowe rozwiązania, takie jak powlekane tytanem ostrza TruFlow®, które ułatwią pracę w każdej kuchni. Wytrzymała i trwała konstrukcja pozwala raz za razem siekać, rozdrabniać i miksować nawet najtwardsze składniki.

Bender stołowy na blacie kuchennym

Precyzyjne miksowanie,
maksimum smaku

Nasz blender kielichowy pozwoli Ci delektować się koktajlami pełnymi naturalnego smaku. W odróżnieniu od blenderów wysokoobrotowych, które podwyższają temperaturę składników podczas ich rozdrabniania, dzięki pomysłowej konstrukcji PowerTilt® i wolniejszym obrotom silnika utrzymuje on niską temperaturę koktajlu. Pozwala to zachować więcej naturalnych składników odżywczych zawartych w owocach i warzywach. Ponadto ten blender nie rozdrabnia nasion, dzięki czemu ogranicza możliwość uzyskania „piaskowego”, gorzkiego posmaku smoothie.

Świeżo przyrządzone zielone warzywne smoothie w szklanym słoiku ze słomką

Blender ręczny wykorzystywany do przyrządzenia wykwintnego ciasta z musem czekoladowym i malinowym

Profesjonalna kreatywność

Bez wysiłku przyrządzaj w domu dania godne dobrej restauracji. Electrolux od 90 lat współpracuje z uznanymi restauracjami na całym świecie, doskonaląc swoje urządzenia, aby pozwalały uzyskać najlepszy możliwy smak potraw. Przygotowaliśmy wiele inspirujących przepisów, aby pomóc Ci odkryć możliwości urządzeń z kolekcji Masterpiece Collection™.