Szczegółowe dane produktu

Ssawka TextileTurbo to idealne rozwiązanie, gdy chcesz dokładnie odkurzyć meble i zasłony. Doskonale usuwa zwierzęcą sierść i włókna z odzieży, pozwalając dotrzeć do trudno dostępnych miejsc. Ruchoma osłona szczotki umożliwia odkurzanie zarówno poziomych, jak i pionowych powierzchni. To doskonała ssawka do odkurzania tapicerowanych mebli, schodów, poduszek, wnętrz samochodów i innych, pokrytych materiałem powierzchni.
Czytaj więcej

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Wszystkie oryginalne ssawki firmy Electrolux są wyposażone w uchwyt do parkowania. Umożliwia to w razie potrzeby zaparkowanie odkurzacza w wygodnej pozycji. Dzięki temu rozwiązaniu potrzeba także mniej miejsca na przechowywanie urządzenia.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Masz już ten produkt?

Zarejestruj produkt, aby w pełni wykorzystać jego możliwości. Skorzystaj w pomocy naszych ekspertów lub kup potrzebne części zamienne i akcesoria.

Zarejestruj produkt Pomoc
view of beach, cliffs and breaking waves