Szczegółowe dane produktu

Wydajny i cichy odkurzacz bezprzewodowy serii 600.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Lepsza wydajność, o połowę ciszej*

Mocniejszy i cichszy. Odkurzacz bezprzewodowy serii 600 zapewnia większą moc ssania, a nowa, elektroszczotka wytwarza mniej hałasu. Pomaga odkurzyć podłogę bez uciążliwego hałasu.

* Porównanie z modelem Electrolux WQ61-42GG na podstawie testów wewnętrznych. Wydajność mierzona w zakresie wychwytywania pyłu zgodnie z normą 59F-IEC 62885-2 Edition2 FDIS. Poziom mocy akustycznej zmniejszony o połowę (-3dBA) mierzony na urządzeniu ręcznym zgodnie z normą ISO 3743.

Elektroszczotka do odkurzania różnych powierzchni.

Bez konieczności wymiany. Odkurz różne powierzchnie jedną, mocną elektroszczotką. Mocna elektroszczotka do różnych powierzchni pozwala wyczyścić wszystko od dywanów aż po twarde podłogi bez konieczności zmiany szczotki. Do łatwego odkurzania.

Zapewnij czystość, nie hałas

Nasz najcichszy do tej pory odkurzacz**. Ten bezprzewodowy odkurzacz zapewnia mocne odkurzanie dzięki silnikowi zaprojektowanemu tak, by w trakcie odkurzania generował mniej hałasu bez utraty efektywności.

** Wewnętrzne testy zgodne z normą ISO 3743 na urządzeniu ręcznym w sierpniu 2021 r. w porównaniu z innymi bezprzewodowymi urządzeniami ręcznymi Electrolux, takimi jak model WQ61-42GG.

Szczotka PetPro+ to pożegnanie z dokuczliwą sierścią zwierząt domowych.

Masz w domu kudłatych przyjaciół, którzy zostawiają wszędzie sierść? Nie martw się. Szczotkę PetPro+ zaprojektowano do zbierania sierści zwierząt domowych. Od sofy aż po legowisko zwierzaka, szczotka PetPro zbierze sierść z każdego miejsca.

Specjalna stacja ładująca sprawia, że urządzenia nie trzeba dźwigać

Męczy Cię dźwiganie ciężkich odkurzaczy? Dzięki specjalnej stacji ładującej dźwiganie odkurzacza stanie się zbędne. Dostęp do niego lub odstawienie go będzie łatwe. Płynnie wjeżdżaj i zjeżdżaj odkurzaczem ze stacji ładowania.

Do 55 minut pracy.

Zaawansowany akumulator tego bezprzewodowego odkurzacza pozwala na pracę do 55 minut*** na pełnym naładowaniu.

*** Wewnętrzne testy na jednostce ręcznej w trybie min zgodnie z normą IEC 62 885-4.

Zalecane akcesoria

Twoja przestrzeń, Twój azyl

Wnieś naturalną harmonię i świeżość do swojego domu. Nasze urządzenia klimatyzacyjne i odkurzacze skutecznie usuwają zanieczyszczenia z powietrza oraz zapewniają optymalną jakość i temperaturę powietrza.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone