Szczegółowe dane produktu

Radość z chrupiących, smacznych potraw, smażonych z niewielką ilością lub bez oleju. Uniwersalna frytkownica beztłuszczowa Create 5 umożliwia smażenie, grillowanie, opiekanie, a nawet pieczenie. Pyszne potrawy dla całej rodziny – bez poczucia winy z powodu użycia oleju.

*Zdjęcia i filmy przedstawione w galerii na stronie produktu mają charakter poglądowy i mogą nie przedstawiać dokładnie tego modelu.

Cechy

Electrolux - Frytkownica - E5AF1-4GB

Chrupiące, smaczne potrawy – z niewielką ilością lub bez oleju.

Frytkownica beztłuszczowa Create 5 pozwala w zdrowszy sposób cieszyć się smakiem ulubionych smażonych potraw. Obieg gorącego powietrza ogrzewa składniki jednocześnie ze wszystkich stron, nadając im naturalną chrupkość.

*W porównaniu do frytek smażonych w głębokim tłuszczu. Analiza wykonana przez akredytowane laboratorium (ISO/IEC 17025:2017).

Electrolux - Frytkownica - E5AF1-4GB

Smażenie, pieczenie, opiekanie i grillowanie.

Frytkownica beztłuszczowa Create 5 to wspaniałe, wszechstronne narzędzie w kuchni. Nie potrzeba wielu urządzeń, aby piec, smażyć, opiekać lub grillować – wystarczy frytkownica beztłuszczowa. Specjalnie przygotowane przepisy stanowią kulinarną inspirację.

Electrolux - Frytkownica - E5AF1-4GB

60-minutowy timer — ustaw i poczekaj na wspaniałe rezultaty

60-minutowy timer doskonale sprawdza się w przypadku dań, które należy długo gotować. Ustaw timer na czas do 60 minut, a dźwięk powiadomienia powiadomi Cię, gdy danie będzie gotowe i automatycznie wyłączy frytkownicę.

Electrolux - Frytkownica - E5AF1-4GB

Kompaktowy rozmiar lepiej dopasowany do kuchni

Kompaktowa frytkownica bez problemu mieści się w kuchni, pozostawiając wolne miejsce na blacie. Mimo że frytkownica zajmuje mało miejsca, ma pojemność użytkową 2,5 litra, co oznacza, że możesz za jej pomocą przygotować duże posiłki, jak na przykład do 800 g frytek.

Smażenie bez bałaganu dzięki koszowi

Frytkownica składa się z zewnętrznej misy oraz wewnętrznego kosza. Po zakończeniu gotowania kosz można z łatwością wyjąć, aby przełożyć jedzenie na talerz, podczas gdy w misie pozostanie nadmiar tłuszczu lub sosu.

Pomoc

Czy wiesz, że niektóre, drobne problemy z urządzeniem możesz rozwiązać bez zamawiania wizyty serwisowej? Spróbuj wyszukać rozwiązanie.

Czy masz już to urządzenie?

Zarejestruj swoje urządzenia w MyElectrolux i znajdź wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

  • Sprawna pomoc techniczna i serwis
  • Łatwy dostęp do instrukcji i przewodników
  • Wyjątkowe oferty i rabaty
Dołącz do MyElectrolux Pomoc
woman on couch with mobile phone