Akcesoria kuchenne

Przejdź na wyższy poziom sztuki kulinarnej. 

5

5(1  Opinie )

Idealna czystość. Perfekcyjny połysk. Skutecznie suwa plamy i przypalone pozostałości. Nadaje połysk. Pozostawia barierę ochronną. Bez alergenów. Skoncentrowany - wystarczy niewielka ilość. Biodegradowalne emulgatory. Przyjemny cytrusowy zapach. Bez alergenów. Nie korodujący. Zapewnia idealną czystość i perfekcyjny połysk.
0

0(0  Opinie )

Higieniczna czystość na lata! Skutecznie usuwa najtrudniejsze plamy tłuszczu i przypalone resztki jedzenia z urządzeń kuchennych. Skutecznie usuwa tłuszcz i zwęglone pozostałości. Niedrażniący. Niekorozyjny. Nie zawiera aerozolu. Nie kapie. Łatwy do spłukania. Opakowanie zawiera 500 ml.
5

5(1  Opinie )

Spray, który sprawia, że stal nierdzewna jest zawsze czysta. Delikatnie czyści i poleruje wszystkie urządzenia, od płyty kuchennej po chłodziarkę. Skład niewymagający spłukiwania zapewnia lśniące powierzchnie bez smug, których wygląd dzięki pozostawionej barierze ochronnej jest czysty i błyszczący.
Higieniczna czystość na lata! Szybko i łatwo przywraca higieniczną czystość lodówki oraz usuwa nieprzyjemny zapach. Łatwy do spłukania. Bezpieczny dla skóry. Biodegradowalne składniki. Nie zawiera aerozolu, Nie kapie. Opakowanie zawiera 500 ml.

Właściwe akcesoria czynią mistrza

Wszystko się zmienia - nasz styl życia, podejście do gotowania i jedzenia oraz gust. Równie szybko możesz też zmienić się w mistrza kuchni, używając właściwych akcesoriów do gotowania. Zaledwie kilka przydatnych przedmiotów sprawi, że gotując, będziesz czerpać z tego jeszcze więcej przyjemności, a wydobytymi smakami zaskoczysz ukochanych i znajomych. Odkryj naszą książkę kucharską.