Akcesoria kuchenne

Przejdź na wyższy poziom sztuki kulinarnej. 

Polecane produkty

4,8

4,8 (33 Opinie)

Wydłużony Infi-Grill przeznaczony jest do wszystkich rodzajów płyt grzejnych. Solidny, żeliwny grill z trwałą, trójwarstwową powłoką szwajcarskiej jakości, która zapobiega przywieraniu potraw

4,8

4,8 (13 Opinie)

Infinite Wok pozwala wykorzystać energooszczędną technologię indukcyjną do podgrzewania i smażenia

5

5 (7 Opinie)

Naturalny sposób na gotowanie i podawanie potraw Gotuj zdrowo, przyprawiając potrawy w naturalny sposób Wszechstronne możliwości zastosowania w kuchni Wspólne gotowanie przy stole

4,8

4,8 (23 Opinie)

Zestaw do pieczenia pizzy. Solidny kamień zapewnia równomierne efekty pieczenia, drewniana łopatka pozwala łatwo przełożyć ciasto z kamienia na talerz, a wykonany ze stali nierdzewnej nóż pomaga pokroić je na idealne kawałki.

Właściwe akcesoria czynią mistrza

Wszystko się zmienia - nasz styl życia, podejście do gotowania i jedzenia oraz gust. Równie szybko możesz też zmienić się w mistrza kuchni, używając właściwych akcesoriów do gotowania. Zaledwie kilka przydatnych przedmiotów sprawi, że gotując, będziesz czerpać z tego jeszcze więcej przyjemności, a wydobytymi smakami zaskoczysz ukochanych i znajomych. Odkryj naszą książkę kucharską.

Pobierz e-book

Dlaczego kolekcja naczyń Infinite Chef?

Nasze wysokiej jakości naczynia, zaprojektowane we współpracy z profesjonalnymi szefami kuchni, pozwolą Ci zastosować każdą technikę kulinarną. Gwarantujące długie użytkowanie i efektownie wykończone lśniącą stalą nierdzewną naczynia z nowej kolekcji Infinite Chef robią wrażenie w każdej kuchni. Zostały one wykonane z najwyższej jakości materiałów z zastosowaniem wielowarstwowej konstrukcji i z myślą o oszczędności energii.

Więcej smaku w każdym daniu

Wydobądź wszystko co najlepsze z każdego składnika dzięki naczyniom z nowej kolekcji Infinite Chef.