Wybierz kategorię

lub dowiedz się więcej o płytach grzejnych z naszego przewodnika.

Wymień na płytę indukcyjną

Wymień swoją płytę promiennikową na płytę indukcyjną, bez potrzeby naruszenia blatu. Dzięki cyrkulacji naszych płyt indukcyjnych, tylna i przednia wentylacja nie są potrzebne. Nasz asortyment płyt indukcyjnych dostępny jest w seriach 900 do 300.

Najbardziej zaawansowane rozwiązanie

900 SensePro®

Płyta indukcyjna 900 SensePro® posiada bezprzewodowy czujnik, który mierzy główną temperaturę jedzenia. Czujnik komunikuje się z płytą, by można było gotować, smażyć, gotować na wolnym ogniu czy nawet metodą sous-vide z precyzją.

Najpopularniejszy produkt

700 SenseBoil®

4,9

4,9 (183)

EIS62443

Płyta indukcyjna 700 SenseBoil® wie, kiedy woda się zagotowuje i automatycznie zmniejsza temperaturę. A ponieważ zawsze gotuje ją na wolnym ogniu, Ty możesz skupić się na tym, by wieczór był niezapomniany.

Co nowego?

800 TotalFlex

5

5 (1)

EIV87675

Marzy Ci się płyta grzejna, która automatycznie wykrywa garnki i patelnie? To żaden problem. Gotując używasz garnków i patelni różnej wielkości? To żaden problem. 800 TotalFlex dostosowuje się do Ciebie, pozwalając gotować gdziekolwiek na płycie.

Dowiedz się więcej o naszych płytach grzejnych

Szybko reagująca i bezpieczna płyta indukcyjna czy może wytrzymała płyta ze szkła ceramicznego? Nasz wybór płyt zapewnia doskonałe możliwości zarówno dla małych, jak i dużych kuchni i przy każdym poziomie trudności gotowania – od codziennego przygotowywania posiłków po wystawne kolacje. Wejdź na wyższy poziom gotowania!