Wybierz kategorię

lub dowiedz się więcej o płytach grzejnych z naszego przewodnika.

Wybierz płytę indukcyjną

Wymień swoją płytę ceramiczną na płytę indukcyjną, bez potrzeby naruszenia blatu. Dzięki cyrkulacji naszych płyt indukcyjnych, tylna i przednia wentylacja nie są potrzebne. Nasz asortyment płyt indukcyjnych dostępny jest w seriach 900 do 300.

Najbardziej zaawansowane rozwiązanie

900 SensePro®

4,8

4,8(136)

EIS8648

Płyta indukcyjna SensePro® jest wyposażona w sondę, która mierzy temperaturę potrawy. Czujnik komunikuje się z płytą, by można było gotować, smażyć, gotować na wolnym ogniu czy nawet precyzyjną metodą SousVide.

Najpopularniejszy produkt

700 SenseBoil®

Płyta indukcyjna 700 SenseBoil® wie, kiedy woda się zagotowuje i automatycznie zmniejsza temperaturę. A ponieważ zawsze gotuje ją na wolnym ogniu, Ty możesz skupić się na tym, by wieczór był niezapomniany.

Co nowego?

800 TotalFlex

5

5(26)

EIV87675

Marzy Ci się płyta grzejna, która automatycznie wykrywa garnki i patelnie? To żaden problem. Gotując używasz garnków i patelni różnej wielkości? To żaden problem. 800 TotalFlex dostosowuje się do Ciebie, pozwalając gotować gdziekolwiek na płycie.

Nowość

800 FlexiBridge® z funkcją eXTractor

5

5(26)

KCC85450

Płyta indukcyjna 800 Flexibridge® z funkcją eXTractor sprawia, że pomysły na projekt Twojej kuchni sypią się jak z rękawa. Wyciąg nie musi znajdować się nad płytą grzejną – masz więcej miejsca i możesz zaprojektować kuchnię tak, jak chcesz, bez ograniczeń.

Przewodnik zakupowy

Jak działają płyty indukcyjne z wyciągiem? Jak zainstalować płytę z wyciągiem? Recyrkulacja czy odprowadzenie powietrza? Jakie rodzaje filtrów?

Dowiedz się wszystkiego, co jest potrzebne, aby znaleźć odpowiednią płytę indukcyjną z wyciągiem do swojej kuchni.

Dowiedz się więcej o naszych płytach grzejnych

Szybko reagująca i bezpieczna płyta indukcyjna czy może wytrzymała płyta ze szkła ceramicznego? Nasz wybór płyt zapewnia doskonałe możliwości zarówno dla małych, jak i dużych kuchni i przy każdym poziomie trudności gotowania – od codziennego przygotowywania posiłków po wystawne kolacje. Wejdź na wyższy poziom gotowania!