Pralko-suszarka wolnostojąca Electrolux

Pralko-suszarki wolnostojące

Wybierz nową jakość pielęgnacji prania i wygodę, jaką zapewniają pralko-suszarki Electrolux. Dzięki łączonemu trybowi prania i suszenia pozwalają one za jednym razem wyprać i wysuszyć odzież – bez żadnych kompromisów.

12 z 12
Pralko-suszarka wolnostojąca
12 z 12
12 z 12

 • Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EW7W368SP
  Pralko-suszarka PerfectCare 700

  Pralko-suszarka PerfectCare 700 z systemem DualCare, który automatycznie dostosowuje parametry cyklu do rodzaju tkanin i ciężaru ładunku, systemem SensiCare, programami SteamCare, Non-Stop i Antyalergiczny, pojemność suszenia 4 kg.

 • Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EW7W361SP
  Pralko-suszarka PerfectCare 700

  Wolnostojąca pralko-suszarka PerfectCare 700 o pojemności prania/suszenia 10/6 kg, z systemami DualCare, SteamCare oraz SensiCare, dzięki którym Twoje rzeczy są prane i suszone w odpowiedniej temperaturze i przy optymalnych ruchach bębna oraz programem Anty...

 • Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EWW1607SWD
  Pralko-suszarka

  Pralko-suszarka DualCare™ z funkcją TimeManager® i systemem OptiSense, który automatycznie wykrywa wielkość ładunku i odpowiednio dostosowuje zużycie wody i czas trwania programu, pojemność 10 kg.

 • Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EW7W369SP
  Pralko-suszarka PerfectCare 700

  Wolnostojąca pralko-suszarka PerfectCare 700 o pojemności prania/suszenia 9/6 kg, z systemami DualCare, SteamCare oraz SensiCare, dzięki którym Twoje rzeczy są prane i suszone w odpowiedniej temperaturze i przy optymalnych ruchach bębna oraz programem Antya...

 • Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EWW1697BSW
  Pralko-suszarka

  Pralko-suszarka DualCare™ z funkcją TimeManager® i systemem OptiSense, który automatycznie wykrywa wielkość ładunku i odpowiednio dostosowuje zużycie wody i czas trwania programu, pojemność 9 kg.

 • Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EW7W4684WP
  Pralko-suszarka PerfectCare 700

  Wolnostojąca pralko-suszarka PerfectCare 700 z systemami DualCare, SteamCare oraz SensiCare, dzięki którym Twoje rzeczy są prane i suszone w odpowiedniej temperaturze i przy optymalnych ruchach bębna oraz programem Antyalergicznym, pojemność prania/suszeni...

 • Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EWW1696SWD
  Pralko-suszarka

  Pralko-suszarka DualCare™ z funkcją TimeManager® i systemem OptiSense, który automatycznie wykrywa wielkość ładunku i odpowiednio dostosowuje zużycie wody i czas trwania programu, pojemność 9 kg.

 • Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EW8W261BP
  Pralko-suszarka PerfectCare 800

  Wolnostojąca pralko-suszarka PerfectCare 800 z systemami UltraCare, DualCare, SteamCare oraz SensiCare, dzięki którym Twoje rzeczy są prane i suszone w odpowiedniej temperaturze i przy optymalnych ruchach bębna, a detergent dociera do każdego włókna tkani...

 • Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EWW1476WD
  Pralko-suszarka

  Pralko-suszarka DualCare™ z funkcją TimeManager® i systemem OptiSense, który automatycznie wykrywa wielkość ładunku i odpowiednio dostosowuje zużycie wody i czas trwania programu, pojemność 7 kg.

 • Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EWW1685SWD
  Pralko-suszarka

  Pralko-suszarka DualCare™ z funkcją TimeManager® i systemem OptiSense, który automatycznie wykrywa wielkość ładunku i odpowiednio dostosowuje zużycie wody i czas trwania programu, pojemność 8 kg.

 • Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EW7W268SP
  Pralko-suszarka PerfectCare 700

  Pralko-suszarka PerfectCare 700, z systemem DualCare, który automatycznie dostosowuje parametry cyklu do rodzaju tkanin i ciężaru ładunku oraz programem SteamCare, który przywraca świeżość ubraniom dzięki wykorzystaniu pary, z programem Antyalergicznym, poj...

 • Electrolux - Pralko-suszarka wolnostojąca - EW9W161B
  Pralko-suszarka PerfectCare 900

  Pralko-suszarka z serii 900 z pompą ciepła i systemami DelicateCare, SteamCare oraz SensiCare, która dostosowuje temperaturę i ruchy bębna do rodzaju pranej odzieży, ze specjalnymi programami do suszenia delikatnych tkanin.