Pralko-suszarki wolnostojące

Wybierz nową jakość pielęgnacji prania i wygodę, jaką zapewniają pralko-suszarki Electrolux. Dzięki łączonemu trybowi prania i suszenia pozwalają one za jednym razem wyprać i wysuszyć odzież – bez żadnych kompromisów.

Pralko-suszarka wolnostojąca
12 z 12
 • 5
  (5)

  Pralko-suszarka z serii 900 z pompą ciepła i systemami DelicateCare, SteamCare oraz SensiCare, która dostosowuje temperaturę i ruchy bębna do rodzaju pranej odzieży, ze specjalnymi programami do suszenia delikatnych tkanin.

 • 5
  (5)

  Wolnostojąca pralko-suszarka PerfectCare 800 z systemami UltraCare, DualCare, SteamCare oraz SensiCare, dzięki którym Twoje rzeczy są prane i suszone w odpowiedniej temperaturze i przy optymalnych ruchach bębna, a detergent dociera do każdego włókna tkaniny, zapewniając lepsze efekty prania.

 • 5
  (2)

  Wolnostojąca pralko-suszarka PerfectCare 700 z systemami DualCare, SteamCare oraz SensiCare, dzięki którym Twoje rzeczy są prane i suszone w odpowiedniej temperaturze i przy optymalnych ruchach bębna.

 • 5
  (4)

  Wolnostojąca pralko-suszarka PerfectCare 700 o pojemności 9 kg, z systemami DualCare, SteamCare oraz SensiCare, dzięki którym Twoje rzeczy są prane i suszone w odpowiedniej temperaturze i przy optymalnych ruchach bębna.

 • 4,5
  (2)

  Wolnostojąca pralko-suszarka PerfectCare 700 o pojemności 10 kg, z systemami DualCare, SteamCare oraz SensiCare, dzięki którym Twoje rzeczy są prane i suszone w odpowiedniej temperaturze i przy optymalnych ruchach bębna.

 • 5
  (2)

  Pralko-suszarka PerfectCare 700, z systemem DualCare, który automatycznie dostosowuje parametry cyklu do rodzaju tkanin i ciężaru ładunku oraz programem SteamCare, który przywraca świeżość ubraniom dzięki wykorzystaniu pary, pojemność 8 kg.

 • 5
  (4)

  Pralko-suszarka PerfectCare 700 z systemem DualCare, który automatycznie dostosowuje parametry cyklu do rodzaju tkanin i ciężaru ładunku, programami SteamCare i Non-Stop, pojemność suszenia 8 kg.

 • 4,5
  (14)

  Pralko-suszarka DualCare™ z funkcją TimeManager® i systemem OptiSense, który automatycznie wykrywa wielkość ładunku i odpowiednio dostosowuje zużycie wody i czas trwania programu, pojemność 10 kg.

 • 5
  (10)

  Pralko-suszarka DualCare™ z funkcją TimeManager® i systemem OptiSense, który automatycznie wykrywa wielkość ładunku i odpowiednio dostosowuje zużycie wody i czas trwania programu, pojemność 9 kg.

 • 5
  (28)

  Pralko-suszarka DualCare™ z funkcją TimeManager® i systemem OptiSense, który automatycznie wykrywa wielkość ładunku i odpowiednio dostosowuje zużycie wody i czas trwania programu, pojemność 9 kg.

 • 5
  (20)

  Pralko-suszarka DualCare™ z funkcją TimeManager® i systemem OptiSense, który automatycznie wykrywa wielkość ładunku i odpowiednio dostosowuje zużycie wody i czas trwania programu, pojemność 7 kg.

 • 4,5
  (74)

  Pralko-suszarka DualCare™ z funkcją TimeManager® i systemem OptiSense, który automatycznie wykrywa wielkość ładunku i odpowiednio dostosowuje zużycie wody i czas trwania programu, pojemność 8 kg.