Wybierz typ lodówki

lub sprawdź, co należy rozważyć przed zakupem

Chroń jakość żywności i zmniejszaj ilość odpadów

Lodówki Electrolux pomagają zachowywać składniki odżywcze i aż do 95% witamin. Zapobiegając nagłym zmianom temperatury, przechowujemy żywność dłużej, opóźniając jej psucie i pomagamy ograniczyć odpady spożywcze o 20%.

Odkryj lodówki EcoLine do zabudowy

Odkryj lodówki wolnosotojące EcoLine

Chroń jakość żywności, swoje zdrowie i planetę.

Nasze lodówki zostały opracowane z myślą o ochronie jakości żywności dzięki zaawansowanej kontroli temperatury i wilgotności oraz komorom dedykowanym poszczególnym rodzajom produktów. Dzięki temu możesz zachować składniki odżywcze, a także zminimalizować marnowanie żywności, wpływając pozytywnie na środowisko.

 • Kobieta w kuchni
  For better living – ekologiczne rozwiązania​

  Minimalizujmy nasz wpływ wywierany na środowisko, zmniejszając emisje CO2 nawet o 20%* w porównaniu do poprzednich modeli, zwiększając świadome wykorzystanie materiałów z recyklingu oraz oraz produkując lodówki w fabryce z zerową produkcją odpadów.

  Dowiedz się więcej

  *Wpływ CO2 z materiałów, procesu i użytkowania. Zużycie energii w porównaniu z podstawową klasą energetyczną F według oceny Universita’ Politecnica delle Marche.

 • Lodówka
  Zaprojektowane z myślą o Tobie i środowisku

  Bazując na naszym skandynawskim dziedzictwie i ponad 100-letnim doświadczeniu, każda lodówka została zaprojektowana z myślą o tym, by służyć przez lata. Dzięki prawdziwym i nadającym się do recyklingu materiałom zyskujesz lodówkę, która jest nie tylko świetna w użytkowaniu każdego dnia, ale także służy Ci dłużej i pomaga zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

 • Lodówka
  Podnosimy poprzeczkę w dziedzinie wydajności

  Najlepsza jakość i wydajność dzięki nawet o 45%* większej przestrzeni z MaxiSpace, ciche produkty, wydajność energetyczna poprzez zaawansowaną technologię chłodzenia równoległego oraz najszybsza instalacja na rynku.

  *W porównaniu do lodówek o standardowych wymiarach.

Najnowsze rozwiązania

Zintegrowana lodówka 700 GreenZone

Lodówka  GreenZone jest wyposażona w szczelnie zamkniętą szufladę, w której panują specjalne warunki – wilgotność jest utrzymywana na idealnym poziomie. Pozwala to zachować do 95% witamin po 11 dniach*.

Nasz najpopularniejszy produkt

Poziom wilgotności w lodówce 600 TwinTech® No Frost jest idealny. Technologia No Frost zapobiega gromadzeniu się szronu w zamrażarce, dzięki czemu nie trzeba nigdy jej rozmrażać.

Chroń jakość żywności dzięki naszemu asortymentowi zintegrowanych lodówek

Jedz więcej świeżych warzyw, zachowując do 95% witamin, dzięki przechowywaniu w szufladzie GreenZone.
 • Odpowiednia wilgotność
 • Szczelna szuflada​
 • Stabilna temperatura
Żywność jest o 60% bardziej soczysta dzięki inteligentnej technologii No Frost z podwójnym systemem chłodzenia.
 • Odpowiednia wilgotność
 • Stablina temperatura
Produkty zachowują jakość dzięki reaktywnym czujnikom zimna, które utrzymują właściwą temperaturę. O 20% mniej zmarnowanej żywności.
 • Stable temperature

Dowiedz się więcej na temat naszych lodówek

Inspirowane stylem skandynawskim, zaprojektowane pod kątem wygody. Znajdź w naszym przewodniku kupującego odpowiednią lodówkę, która spełni Twoje potrzeby!