Wybierz kategorię

Stwórz wymarzoną atmosferę w kuchni dzięki okapowi, który doskonale pasuje do wystroju pomieszczenia i zapewnia wysoką wydajność bez hałasu.

 

Znajdź okap dostosowany do Twojej kuchni

Oferujemy szeroki wybór okapów, dzięki czemu możesz stworzyć swoją idealną kuchnię. Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, który model jest odpowiedni dla Ciebie.

Najlepsze rozwiązanie

900 SilenceTech

4,9

4,9(41)

KFTB19X

Okap 900 SilenceTech niezwykle cicho usuwa kuchenne opary, nawet gdy pracuje z pełną mocą. Nasza zaawansowana technologia pozwoli Ci skupić się na przyrządzaniu pysznych potraw w czystym i cichym otoczeniu.

Najpopularniejszy produkt

Hob2Hood® 700

5

5(8)

KFIA19R

Funkcja Hob2Hood automatycznie steruje oświetleniem i mocą okapu kuchennego. Pozwól, aby to funkcja 700 Hob2Hood regulowała siłę wyciągu i skup całą uwagę na gotowaniu.

Najnowsze rozwiązanie

800 Breeze

4,7

4,7(420)

LFV619K

Zapomnij o przekrzykiwaniu głośnego wentylatora podczas posiłku z rodziną i przyjaciółmi dzięki okapowi 800 Breeze. Włącz funkcję za dotknięciem przycisku po zakończeniu gotowania, aby urządzenie w ciągu 60 minut cicho odświeżyło powietrze.

Linia produktów Matt Black

Praktyczne i piękne, czarne matowe modele czekają na Twoją kuchnię. Dostępne w przypadku różnych urządzeń, by każdy mógł stworzyć harmonijną kuchnię z produktami wysokiej jakości, które sprawią, że będzie prezentować się doskonale.

Dowiedz się więcej na temat naszych okapów

Nasze okapy kuchenne pomagają stworzyć odpowiednią atmosferę w kuchni, jednocześnie pięknie uzupełniając jej wystrój. Dowiedz się wszystkiego, co jest potrzebne, aby znaleźć odpowiedni okap do swojej kuchni.