Akcesoria do gotowania Electrolux

Przejdź na wyższy poziom sztuki kulinarnej - wybierz odpowiednie naczynia i akcesoria kuchenne.

5

5(1  Opinie )

Idealna czystość. Perfekcyjny połysk. Skutecznie suwa plamy i przypalone pozostałości. Nadaje połysk. Pozostawia barierę ochronną. Bez alergenów. Skoncentrowany - wystarczy niewielka ilość. Biodegradowalne emulgatory. Przyjemny cytrusowy zapach. Bez alergenów. Nie korodujący. Zapewnia idealną czystość i perfekcyjny połysk.
0

0(0  Opinie )

Higieniczna czystość na lata! Skutecznie usuwa najtrudniejsze plamy tłuszczu i przypalone resztki jedzenia z urządzeń kuchennych. Skutecznie usuwa tłuszcz i zwęglone pozostałości. Niedrażniący. Niekorozyjny. Nie zawiera aerozolu. Nie kapie. Łatwy do spłukania. Opakowanie zawiera 500 ml.
5

5(1  Opinie )

Spray, który sprawia, że stal nierdzewna jest zawsze czysta. Delikatnie czyści i poleruje wszystkie urządzenia, od płyty kuchennej po chłodziarkę. Skład niewymagający spłukiwania zapewnia lśniące powierzchnie bez smug, których wygląd dzięki pozostawionej barierze ochronnej jest czysty i błyszczący.
Higieniczna czystość na lata! Szybko i łatwo przywraca higieniczną czystość lodówki oraz usuwa nieprzyjemny zapach. Łatwy do spłukania. Bezpieczny dla skóry. Biodegradowalne składniki. Nie zawiera aerozolu, Nie kapie. Opakowanie zawiera 500 ml.