Chłodziarki Electrolux

Chłodziarki Electrolux dopasujesz do wielkości i tego, jak robisz zakupy i posiłki. W dużej zmieścisz jedzenie na cały tydzień, a produkty będą widoczne. Optymalizuj przestrzeń w małej kuchni. Wybierz produkt pod blat. Inteligentne funkcje pomogą Ci uporządkować składniki do smakowitych, zdrowych posiłków oraz utrzymać ich jakość.
Czytaj dalej

Nasze najbardziej wydajne pod względem energetycznym lodówki

Lodówki ECOLINE to nasze najbardziej energooszczędne modele. Ich unikalne wnętrze powstało z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, a interfejs użytkownika pozwala wybrać korzystniejsze pod względem zużycia energii ustawienia, jednocześnie zmniejszając ilość odpadów spożywczych*.

Chroń jakość żywności i zmniejszaj ilość odpadów

Lodówki Electrolux pomagają zachowywać składniki odżywcze i aż do 95% witamin. Zapobiegając nagłym zmianom temperatury, przechowujemy żywność dłużej, opóźniając jej psucie i pomagamy ograniczyć odpady spożywcze o 20%.

Odkryj lodówki EcoLine do zabudowy

Odkryj lodówki wolnosotojące EcoLine

 • Chłodziarko-zamrażarka marki Electrolux
  Do 28% mniej odpadów spożywczych*

  Ochrona produktów w każdym zakamarku chłodziarki dzięki systemowi chłodzenia 360°. Stale krążące powietrze dociera przez otwory wentylacyjne do każdego zakamarka. Innowacyjna tylna ściana ze stali szlachetnej szybko przywraca temperaturę po każdym otwarciu drzwi i może pomóc zmniejszyć marnowanie żywności nawet o 28%*.

 • Warzywa w komorze
  Nawet 95% zachowanych witamin**

  Zdrowsze i lepsze życie staje się łatwe. Szczelna szuflada z funkcją GreenZone aktywnie utrzymuje prawidłowy poziom wilgotności owoców i warzyw. Dzięki szczelnemu zamknięciu warzywa nie więdną i nie tracą wartościowych minerałów.

 • Lodówka z przetworzonym plastikiem
  Unikalna lodówka z elementami tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu

  Przedstawiamy jedyną w swoim rodzaju lodówkę, której wnętrze powstało m.in. z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Jej okładziny wewnętrzne wykonano nawet w 70% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, dzięki czemu jej wpływ na środowisko jest mniejszy.

Świeża żywność i napoje na srebrnym tle

800 Cooling 360°: równomierna temperatura w każdym zakamarku

800 Cooling 360° zapewnia równomierny rozkład temperatury w zakamarkach wszystkich półek, aby chronić jakość żywności niezależnie od miejsca w chłodziarce.

Więcej o 800 Cooling 360°​

Więcej o 800 Cooling 360°​

 • Cooling 360° zapewnia aktywną cyrkulację zimnego powietrza do wszystkich zakamarków, co umożliwia zachowanie doskonałego smaku i konsystencji żywności.
 • CustomFlex®: Dobrze wykorzystaj miejsce na drzwiach chłodziarki, korzystając z przenośnych pojemników.*
 • Prawdziwa stal szlachetna nadaje urządzeniu wygląd klasy premium.

Wejdź w nową erę chłodzenia

Chłodziarki wolnostojące Electrolux zostały zaprojektowane z myślą o ochronie jakości żywności za pomocą zaawansowanego systemu obiegu powietrza, kontrolowanego poziomu wilgotności i specjalnych przegród. Są też wygodne w użytkowaniu dzięki elastycznym opcjom przechowywania, wyjątkowym materiałom i eleganckiemu, skandynawskiemu wzornictwu.

Chłodziarki dostosowane do codziennych potrzeb

Znajdź chłodziarkę, która ułatwi Ci gotowanie i robienie zakupów. Nasz przewodnik zakupowy zawiera informacje dotyczące wymiarów, pomysłowych rozwiązań i klas energetycznych urządzeń.

Nowe ikony informujące o wydajności chłodzenia

A. Nowy kod QR. Wystarczy zeskanować smartfonem, by uzyskać więcej informacji
B. Klasa efektywności energetycznej
C. Roczne zużycie energii [kWh/rok]
D. Suma pojemności komór mrożących [l]
E. Suma pojemności komór chłodzących [l]
F. Poziom [dB] oraz klasa emitowanego hałasu

*W porównaniu do lodówek 500 ColdSense. Wg zewnętrznych badań czasu przydatności do spożycia serów miękkich i szynki gotowanej przechowywanych na półkach. Wyniki mogą się różnić w zależności od rodzaju żywności. Szacowana potencjalna redukcja odpadów oparta wyłącznie na wydajności urządzenia bez uwzględnienia zachowań użytkowników. 
**Wskaźnik zachowania witamin w oparciu o zewnętrzny test zawartości witaminy C w borówkach po 11 dniach w komorze GreenZone.