Chłodziarki

Chłodziarka Electrolux Cooling 360° chroni produkty w każdym zakamarku. Dla lepszej jakości życia. Zaprojektowana w Szwecji. 

Nasze najbardziej wydajne pod względem energetycznym lodówki

Lodówki ECOLINE to nasze najbardziej energooszczędne modele. Ich unikalne wnętrze powstało z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, a interfejs użytkownika pozwala wybrać korzystniejsze pod względem zużycia energii ustawienia, jednocześnie zmniejszając ilość odpadów spożywczych*.

Chroń jakość żywności i zmniejszaj ilość odpadów

Lodówki Electrolux pomagają zachowywać składniki odżywcze i aż do 95% witamin. Zapobiegając nagłym zmianom temperatury, przechowujemy żywność dłużej, opóźniając jej psucie i pomagamy ograniczyć odpady spożywcze o 20%.

Odkryj lodówki EcoLine do zabudowy

Odkryj lodówki wolnosotojące EcoLine

 • Chłodziarko-zamrażarka marki Electrolux
  Do 28% mniej odpadów spożywczych*

  Ochrona produktów w każdym zakamarku chłodziarki dzięki systemowi chłodzenia 360°. Stale krążące powietrze dociera przez otwory wentylacyjne do każdego zakamarka. Innowacyjna tylna ściana ze stali szlachetnej szybko przywraca temperaturę po każdym otwarciu drzwi i może pomóc zmniejszyć marnowanie żywności nawet o 28%*.

 • Warzywa w komorze
  Nawet 95% zachowanych witamin**

  Zdrowsze i lepsze życie staje się łatwe. Szczelna szuflada z funkcją GreenZone aktywnie utrzymuje prawidłowy poziom wilgotności owoców i warzyw. Dzięki szczelnemu zamknięciu warzywa nie więdną i nie tracą wartościowych minerałów.

 • Lodówka z przetworzonym plastikiem
  Unikalna lodówka z elementami tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu

  Przedstawiamy jedyną w swoim rodzaju lodówkę, której wnętrze powstało m.in. z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu. Jej okładziny wewnętrzne wykonano nawet w 70% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, dzięki czemu jej wpływ na środowisko jest mniejszy.

Lodówka z dolnym zamrażalnikiem CustomFlex

Odpowiednio do Twoich potrzeb

Zobacz, co oznacza prawdziwa elastyczność, jaką zapewnia chłodziarka CustomFlex®. Unikalny system przechowywania produktów pozwoli Ci dostosować ją do Twoich potrzeb dzięki szufladom i półkom, które można łatwo rozmieścić dla zapewnienia optymalnej przestrzeni i łatwego dostępu.

Chłodziarka z systemem CustomFlex®

 • Unikalny system przechowywania, dostosowany do Twoich potrzeb
 • Wyjmowalne pojemniki, które zapewniają maksymalną elastyczność
 • Nowe podejście, świeże produkty - za każdym razem.

Dlaczego CustomFlex®?

Nowa chłodziarka Electrolux CustomFlex® pomieści każdy produkt i każdą potrawę. Dostosuj unikalny system przechowywania produktów do własnych potrzeb, łatwo zmieniając położenie pojemników i półek we wnętrzu urządzenia. Świeże pomysły z myślą o świeżych produktach.

Chłodziarki dostosowane do codziennych potrzeb

Znajdź chłodziarkę, która ułatwi Ci gotowanie i robienie zakupów. Nasz przewodnik zakupowy zawiera informacje dotyczące wymiarów, pomysłowych rozwiązań i klas energetycznych urządzeń.

Nowe ikony informujące o wydajności chłodzenia

A. Nowy kod QR. Wystarczy zeskanować smartfonem, by uzyskać więcej informacji
B. Klasa efektywności energetycznej
C. Roczne zużycie energii [kWh/rok]
D. Suma pojemności komór mrożących [l]
E. Suma pojemności komór chłodzących [l]
F. Poziom [dB] oraz klasa emitowanego hałasu

*W porównaniu do lodówek 500 ColdSense. Wg zewnętrznych badań czasu przydatności do spożycia serów miękkich i szynki gotowanej przechowywanych na półkach. Wyniki mogą się różnić w zależności od rodzaju żywności. Szacowana potencjalna redukcja odpadów oparta wyłącznie na wydajności urządzenia bez uwzględnienia zachowań użytkowników. 
**Wskaźnik zachowania witamin w oparciu o zewnętrzny test zawartości witaminy C w borówkach po 11 dniach w komorze GreenZone.